Strona główna » Zwierzęta » Przezabawna reakcja księdza na kopulowanie psów w środku mszy

Przezabawna reakcja księdza na kopulowanie psów w środku mszy

Video: Reakcja księdza na kopulujące w środku mszy psy

Komediowe wideo stało się wirusowe w mediach społecznościowych po dwa psy weszły do kościoła w środku mszy.. Rzeczywiście, dwa psy zaczynają biegać wokół ołtarza. Ksiądz poprosił je o opuszczenie kościoła, ale…

Wielkie było zdziwienie, gdy kilka sekund później jeden wskoczył na drugiego i zaczął się kopulować. Natychmiast uczestnicy mszy zaczęli się śmiać, a ksiądz, Peter Maurício, zakrył oczy i zbeształ psy Co to na Boga jest?

Parafianie nadal się śmiali, gdy ojciec powiedział psom: „Dzieci, tu nie można tak robić”.

Czytaj więcej
Wychowała kota myśląc, że to kot, gdy w rzeczywistości było to inne zwierzę

Wreszcie, zarówno psy zrozumiały przesłanie i zerwały się. Ale nadal chodziły wokół ołtarza.

Ksiądz zaprosił ich do wyjścia z kościoła:

Ale ci dwaj psy wciąż skakały wokół niego szukając zabawy.

Zdarzenie zostało nagrane, a ksiądz udostępnił filmik na portalach społecznościowych, dzięki czemu filmik stał się viralem.

Organizacje chroniące zwierząt brazylijskiego miasta natychmiast udał się na poszukiwania psów do sterylizacji i znaleźć im domy. Ku swojemu zaskoczeniu dowiedzieli się później, że ksiądz faktycznie je adoptował.

Czytaj więcej
Oto 5 sekretów, które zapewnią dłuższe życie twojemu pupilowi

Te psy kopulują w środku masyŹródło : Capture Instagram
W poście na Instagramie:

Internauci gratulowali księdzu dobrego serca. Dodatkowo podziękowali mu za leczenie zwierząt podczas uroczystości religijne.

Ojciec Jorge Vargas zazwyczaj zamieszcza na TikTok filmiki odpowiadające na pytania dotyczące codziennego życia, na które odpowiada w oparciu o swoje katolickie pochodzenie. W jednym z jego ostatnich filmów subskrybent zapytał: „Czy to źle mieć nadmierną miłość do mojego zwierzaka?”.

Na co ksiądz odpowiedział dźwięcznym „tak”. Rzeczywiście, według niego, miłość do zwierząt domowych mogą być silne, ale w określonych proporcjach.

„Wszelka miłość musi być nakazana; nadmierna miłość nie jest znakiem nieuporządkowanej miłości. Zwierzęta są zwierzętamiNie humanizujmy zwierząt proszęTo może być problem – odpowiada ksiądz.

Czytaj więcej
Babcia opiekuje się bezpańskimi kotami, jej wnuk wybucha śmiechem, gdy widzi jednego z nich

Reakcja księdza po zobaczeniu kopulujących psów w środku mszy pic.twitter.com/H76QAcyEbZ

– LauraOrdaz (@LorOr31) March 8, 2023

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Wam odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Czytaj więcej
5 wskazówek, jak nauczyć psa ulżyć sobie poza domem

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.