Strona główna » Zwierzęta » Próbują oddzielić niebezpiecznego jaguara od małego psa, ale bez powodzenia

Próbują oddzielić niebezpiecznego jaguara od małego psa, ale bez powodzenia

Video: próbują oddzielić niebezpiecznego jaguara od małego psa, ale bez powodzenia….

W przeciwieństwie do psa czy kota, jaguarowi daleko do bycia zwierzęciem udomowionym. A jednak to, co następuje, wykracza poza wszelkie przyjęte wcześniej normy. Rzeczywiście, drapieżnik i szczeniak stali się praktycznie nierozłączni! I to, pomimo wysiłków właścicieli, aby je rozdzielić. Opowiadamy ci o tym wszystkim!

Właściciele psa przygarnęli też jaguara!

Historia tego jaguara robi ogromne wrażenie! Jego właściciele znaleźli go w RPA, gdy był jeszcze bardzo młody. Bardzo potrzebował domu, w którym byłby bardziej bezpieczny. Właściciele tego psa postanowili więc się nim zaopiekować.

Należy zauważyć, że po lwie i tygrysie, jaguar jest trzecim co do wielkości drapieżnikiem na świecie. W Ameryce żadne inne zwierzę tego rodzaju nie może go przewyższyć pod względem wielkości. Trudno sobie wyobrazić, że zaprzyjaźniłby się ze zwierzęciem tak małym jak ten pies.

Stowarzyszenie, które przygarnęło tego jaguara, miało wszystko, co potrzebne, aby się nim zająć. I to pomimo tego, że naturalnego zachowania , który jest przyzwyczajony do samotności i polowania. Wykonały świetną robotę, delikatnie mówiąc!

W uznaniu, przyszły najlepszy przyjaciel psa to. bardzo czuły wobec swoich właścicieli. Kiedy był jeszcze młody, spał w środku pary ratowników. Ale nie mogli pomóc, ale myśleć o jego przyszłości i martwić się.

Przyjaźń między Jagiem i Bulletem wkrótce stała się bardzo głęboka!

Stowarzyszenie ratunkowe nadało jaguarowi imię Jag. Obawiając się o jego życie społeczne, wpadli na pomysł, aby przedstawić go psu o imieniu Bullet. Od razu, uczucie było tam między nimi! Po kilku dniach zaczęli grać razem.

Wideo: próbują oddzielić niebezpiecznego jaguara od małego psa, ale bez powodzenia...Źródło : Capture Instagram

Na tym historia się nie kończy! Ważne jest, aby wiedzieć, że jaguar jest na szczycie łańcucha pokarmowego. Jego ofiarą pada wtedy większość innych zwierząt, takich jak jelenie, anakondy, ryby czy ptaki. Jednak co dziwne, nic nie zrobił psu.

Wręcz przeciwnie, ci dwaj nie mogli się sobą nacieszyć! Większość czasu spędzali na wspólnej zabawie lub spaniu. Zwłaszcza, że psiak nie czuł się żadnego strachu wobec swojego nowego przyjaciela.

Ta przyjaźń trwała tak przez wiele lat. Ale wtedy ratownicy zaczęli myśleć o tym, jak rozdzielić ich. I znów nie wszystko poszło zgodnie z planem! Pies i jaguar zaparli dech w piersiach właścicielom.

Pies zawsze znalazł sposób na ucieczkę!

Kiedy jaguar osiągnął już dorosłość, stowarzyszenie uznało, że nadszedł czas, aby odciągnąć go od psa. W rezultacie zaczął miauczeć i warczeć, tak jakby płakał ! Canid również nie mógł znieść życia bez swojego ulubionego drapieżnika.

Przy kilku okazjach uciekał z domu, aby dołączyć do swojego przyjaciela. Najbardziej zdumiewającą rzeczą w tej historii jest to, że drapieżnik wydaje się być pod rozkazami pieska. Stowarzyszenie pogodziło się więc z myślą, że Jaga i Bullet nie mogą być już rozdzielone.

pic.twitter.com/ci8gzYd6Aw

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) February 22, 2023

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.