Strona główna » Zwierzęta » Pracownicy widzą kota uwięzionego w studzience, zbierają się, by go uratować

Pracownicy widzą kota uwięzionego w studzience, zbierają się, by go uratować

Pracownicy widzą kota uwięzionego w studzience, rajdują, aby go uratować

W kanale ściekowym w pobliżu jednego ze sklepów uwięziony był kot. Pracownicy sklepu zauważyli go przypadkiem. Próbowali go odzyskać, ale bezskutecznie! Trudność akcji ratunkowej nie była na ich poziomie. Następnie wezwali pomoc, w tym pracowników budynku i kierowcę karetki pogotowia! W tych kilku linijkach zdradzamy wszystko na temat tej historii!

Kot utknął na kilka dni!

Sąsiedzi usłyszeli. miauczenie kota przez kilka dni. Wyglądało to tak, jakby kot wołał o pomoc. Poszli więc ścieżką i udało im się dotrzeć do kanału.

Zdarzenie miało miejsce w Des Moines w stanie Iowa w USA. Było to w okolicach sklepu World Market. Mało kto wiedział, że ten sklep z artykułami gospodarstwa domowego będzie miał miejsce taki incydent w pobliżu ich domu!

Czytaj więcej
Biorą swoje psy do kąpieli w stawie, umierają kilka godzin później

Pracownicy sklepu chcieli m.in. dotrzeć do tego kota. Jednak dokładne miejsce, w którym znajdował się w kanale, nie było dostępne. Jedyne co mogli zrobić to dać mu jedzenie.

Pracownicy widzą kota uwięzionego w kanale, zbierają się, by go uratowaćŹródło : Capture Instagram

Pracownicy sklepu wtedy wymyślili rozwiązanie. by uratować kota. Musieli wydostać stamtąd kota, inaczej jego życie byłoby zagrożone. Na szczęście udało im się to zrobić!

Fachowiec z branży budowlanej próbował go uratować!

Jedna z pracownic sklepu World Market rozmawiała ze swoim mężem. Nazywał się Mattison Sellers i był m.in.pracował w handlu budowlanym. Gdy usłyszał o kocie, pospieszył z pomocą. Chciał spróbować mu pomóc.

Czytaj więcej
Oto Kefir, „największy kot świata”, który zasłynął w sieciach

Mattison Sellers jest od razu przyszedł ze swoimi zestawami do pracy. Po tak dużym wysiłku udało mu się coś zrobić. Udało mu się usunąć ciężką kratę, która zamykała właz. Mimo to, kot nie był jeszcze wolny od niebezpieczeństwa!

Nadal nie mogliśmy dotrzeć do kota. Właściwie nikt nie mógł! Kotka wciąż była uwięziona w tym kanale. Jego strach narastał i wszyscy się martwili. Ale Mattison Sellers miał inny pomysł.

Profesjonalista budowlany zatem postanowił zwabić do siebie kota. Użył do tego celu okruchów z kurczaka. Jego planem było umieszczenie w kanale klatki-pułapki z jedzeniem. Niestety, to również nie przyniosło rezultatów.

Pracownicy widzą kota uwięzionego w studzience, rajd, aby go uratowaćŹródło : Capture Instagram

Pracownik sklepu World Market decyduje się na adopcję kota!

Po wielu próbach Mattison Sellers nie mógł wydostać kota z niebezpiecznego miejsca. Jednak interwencja ratownika medycznego zmieniła wszystko. Wypełniła klatkę pułapki m.in. kawałkami kurczaka , które były naprawdę atrakcyjne. Kot nie mógł się oprzeć. W końcu wszedł. I tak wystarczyło tylko pociągnąć za klatkę.

Czytaj więcej
Wideo, kot atakuje weterynarza, który szczepi swojego psiego towarzysza

Akcja ratowania tego małego kota była intensywna. Zaangażowało się w nią niemal całe miasto. Dzień po zdarzeniu weterynarz zbadał kota. Kot został adoptowany przez pracownika sklepu World Market.

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.