Strona główna » Zwierzęta » Porzucony w wieku 7 lat z rozdzierającego serca powodu, ten kot walczy o znalezienie rodziny

Porzucony w wieku 7 lat z rozdzierającego serca powodu, ten kot walczy o znalezienie rodziny

Porzucony w wieku 7 lat z rozdzierającego serce powodu, ten kot walczy o znalezienie rodziny

Caesar jest bardzo kochającym kotem i wciąż ma wiele czułości do podzielenia się. Ten kotek nigdy nie przestał go okazywać przez większość swojego życia. Jednak jego właściciel znów go zawiódł. Ostatecznie kula włosów trafiła do australijskiego schroniska. Jednak znalezienie nowej rodziny stało się dla zwierzęcia trudne. Powodem tego jest fakt, że kotek ma chore serce, które wcale nie jest dla niego dobre. Wszystko się jednak zmieniło, gdy poznał nowego, bardzo współczującego towarzysza!

Ten kot został zabrany do schroniska!

Życie Cezara wcale nie było łatwe. Ten kot doświadczył już łącznie m.in. 2 schroniska i 4 adopcje od 2015 roku. Ale, wydawało się, że w końcu znalazł dom, kiedy Christina go przygarnęła.

Christina i Cezar mieszkali razem przez siedem lat. Niestety, ta przyjaźń musiała się skończyć z różnych powodów. Kotka została bez rodziny.

Czytaj więcej
Kot nie chce opuścić zlewu, właściciel wzywa policję i dowiaduje się dlaczego!

Cezar był bardzo szczęśliwy, gdy był z Christiną. Według Christiny, kot potrzebował dużo uwagi. A pogorszyło się, gdy do rodziny dołączyło dziecko. Kotka zmieniła swoje zachowanie i miała trudności z utrzymaniem dziecka. To zmusiło jej właściciela do podjęcia decyzji przez zabranie go do schroniska.

Porzucony w wieku 7 lat z przejmującego powodu, ten kot walczy o znalezienie rodzinyŹródło : Capture Instagram

Powód, dla którego kotka walczy o adopcję!

Zanim kot trafił z powrotem do schroniska, został najpierw przebadany w RSPCA South Australia. I niestety, pracownicy służby zdrowia wykryli u zwierzęcia chorobę. Zdiagnozowali m.in. zastoinową niewydolność serca u kotów.

Choć schorzenie to może wpływać na funkcjonowanie serca tego kota, to okazuje się, że można je leczyć. Dzięki temu jest jeszcze duża szansa, że Ceasar będzie mógł prowadzić normalne życie. Kiedy kot trafił do schroniska, wolontariusze obawiali się o jego zdrowie. Ale zastanawiali się również, czy będzie w stanie znaleźć nowy dom.

Choroba tego kota utrudnia adopcję. Do tego dochodzi jego zaawansowany wiek. Wolontariusze mają problem ze znalezieniem dla niego domu. Na szczęście dla kotka sprawy wyglądają lepiej.

Czytaj więcej
Oto jak psy widzą życie przez swój nos

Porzucony w wieku 7 lat z przejmującego powodu, ten kot walczy, aby znaleźć rodzinęŹródło : Capture Instagram

Kot: Wpis tego bardzo empatycznego człowieka!

Paweł od jakiegoś czasu chciał dzielić swoje życie z nowym kocim towarzyszem. A kiedy usłyszał o sytuacji Cezara, szybko zaczął działać. Mężczyzna nie wahał się otworzyć swoje drzwi dla tego 8-letniego kota. Kotek wziął kotka pod swoje skrzydła. To dało mu nadzieję.

Paul jest bardzo hojny. W rzeczywistości był bardzo szczęśliwy, aby dać temu kochającemu kotu drugą szansę. Odkąd Cezar został przygarnięty przez mężczyznę, odzyskał radość życia i spędza dni na słońcu. Kotek nie boi się też prosić o pieszczoty swojego nowego właściciela.

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Wam odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.