Strona główna » Zwierzęta » Policjant ratuje psa, który przez 20 dni był przywiązany do balkonu

Policjant ratuje psa, który przez 20 dni był przywiązany do balkonu

Nowy przypadek nadużywanie zwierzę przedstawiono w Valle. Nikitauroczego psa, który od 20 dni był przywiązany do balkonu na trzecim piętrze. Pies został przekazany do lecznicy weterynaryjnej przy wsparciu fundacji zajmującej się ochroną zwierząt.

Fakt ten wzbudził oburzenie kilku internautów na portalach społecznościowychCo za nieszczęśliwy człowiek, który zostawił to piękne zwierzę w takich warunkach. Mam nadzieję, że życie potraktuje ich tak, jak oni potraktowali to zwierzę”, czy „Dopóki nie zostaną podjęte zdecydowane kroki przeciwko nędznym oprawcom, te smutne historie, tak godne pożałowania i aberracji, będą się powtarzać” – tak brzmiały niektóre z komentarzy napisanych na Facebooku i Twitterze.

Policja nadal bada sprawę, aby rozpocząć proces o znęcanie się nad zwierzętami przeciwko osobom odpowiedzialnym.

Źródło: Capture Instagram
Co może zrobić sprawca?

Prawo stanowi, że traktowanie człowieka wobec zwierzęta musi opierać się na szacunku, solidarności, współczuciu, opiece, zapobieganiu cierpieniu i porzuceniu oraz wszelkim formom nadużyć, złego traktowania, przemocy i okrutnego traktowania.

Co więcej, znajduje to odzwierciedlenie w kodeksie karnym, Artykuł 339Aktóry dotyczy przestępstw przeciwko zwierzętom.

Co się dzieje, gdy oddajesz swojego pupila?

Konsekwencje wahać się od depresja i utratę zaufania zwierzęcia do strasznych konfliktów społecznych.

Dla tych, którzy zdecydują się by porzucić swoje zwierzęAkt porzucenia swojego zwierzęcia innej osobie lub jego los na ulicy jest traumatyczny dla zwierzę.

W przypadku zwierzęcia domowego, to istoty, które mają cechę dawania bezwarunkowej miłości. Uważają osobę, która się nimi zajmuje, za swój świat, za część swojego stada. Jeśli mówimy o psach, kiedy je porzucamy, odbieramy im bezpieczeństwo i zaufanie, które każde zwierzę musi mieć, aby prowadzić zrównoważone życie.

Po porzuceniu, nasz zwierzęta domowe musi walczyć o wodę, jedzenie i schronienie.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.