Strona główna » Zwierzęta » Pies znaleziony porzucony w zapieczętowanej torbie, weterynarz ujawnia mroczną prawdę

Pies znaleziony porzucony w zapieczętowanej torbie, weterynarz ujawnia mroczną prawdę

Ten pies został znaleziony porzucony w zamkniętej torbie wraz ze swoimi szczeniakami. Uratowany i zbadany, te zwierzęta potrzebują świeżego startu.

Znęcanie się nad zwierzętami jest w dzisiejszych czasach coraz bardziej powszechne. W ostatnim czasie ofiarą tego padła pewna psina. Właśnie urodziła 4 szczeniaki. Niestety, jej właściciel postanowił ją porzucić. Mimo to udało jej się uciec bez szwanku. Opowiadamy wam całą historię!

Pies: Cierpiała z powodu ogromnej przemocy fizycznej

Jak wcześniej wspomniano, pies został znaleziony związany w zamkniętej torbie! Ta matka 4 szczeniąt była fizycznie zaatakowana. Jednak sprawca tego okrutnego czynu nie poprzestał na tym. Ten bezduszny osobnik umieścił ją również w odizolowanym kącie, aby nikt nie mógł jej znaleźć. Życie psa było więc zagrożone, podobnie jak życie jej szczeniąt. Rzeczywiście, te szczenięta nie były w stanie karmić się, ponieważ ich matka była w niewoli. Straszna sytuacja dla tych bezbronnych istot.

Ten pies został znaleziony porzucony w zamkniętej torbie z jej szczeniętami. Uratowany i zbadany, te zwierzęta potrzebują świeżego startu.Źródło : Capture Instagram

Nie trzeba dodawać, że te szczeniaki były smutne, gdy zobaczyły psa matkę w agonii. Na szczęście życzliwa osoba była w stanie usłyszeć ich błagalne krzyki i postanowiła zbliżyć się, aby zobaczyć, co się dzieje. Zszokowana sytuacją, ta młoda kobieta musiała działać szybko. Jej pierwszym instynktem było odwiązanie matki czterech szczeniąt. Następnie ta bohaterka wyraziła swoje niezadowolenie w tych słowach: „Jest to jeden z najgorszych przypadków znęcania się nad zwierzętami, jakie kiedykolwiek widziałam..

Do przeczytania
Czym są dingo i dlaczego są naturalnym laboratorium biologicznym?

Jego działanie jest dobrym przykładem do naśladowania

Po daniu psu koca i czegoś do jedzenia, Josiane zabiera ją prosto do weterynarza. Na szczęście, ponieważ biedne czworonożne zwierzę cierpi na guzwedług przeprowadzonych analiz. Ból fizyczny, który znosiła, zagroził również jej zdrowiu. Jej szczenięta są w złym stanie, ale pozostają w dobrym zdrowiu.

Ta suka została znaleziona porzucona w zamkniętej torbie wraz ze swoimi szczeniakami. Uratowane i zbadane, te zwierzęta potrzebują świeżego startu.Źródło : Capture Instagram

To, przez co przeszły te biedne zwierzęta, straumatyzowało ją zarówno fizycznie, jak i moralnie. Młoda kobieta, która je uratowała, udostępniła zdjęcie psa, aby uruchomić SOS. Ponieważ jest to poważna choroba, ta miłośniczka zwierząt potrzebuje pomocy, aby móc zapewnić opiekę. Dlatego musi znaleźć zasoby zewnętrzne, aby być w stanie leczyć tę matkę szczeniąt tak szybko, jak to możliwe.

Suka: Szczęśliwe zakończenie po tylu próbach!

Jak każda żywa istota, ten pies zasługuje na to, by wiedzieć by rozkwitnąć. Obecnie jest u kochającej rodziny, która się nią opiekuje. To porzucone zwierzę również wróciło do zdrowia po intensywnym leczeniu.

Co z jej szczeniakami? Dzieci tego psa muszą zostać adoptowane, według Josiane. Jednak ten proces nie jest wykonywany w jednym dniu. W szczególności powiedziała, że sytuacja przyszłej rodziny adopcyjnej musi być dokładnie zbadana. Podsumowując, chrońmy życie tych niewinnych zwierząt. Zasługują na wszystko szczęście świata !

Czytaj więcej
Oto 10 najlepszych rzeczy, których nie należy robić u weterynarza

pic.twitter.com/LrAgG0hAVv

– nelimar (@nelimar165) 1 marca 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Czytaj więcej
Ten szczeniak, mający zaledwie kilka tygodni, woła o ratunek

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.