Strona główna » Zwierzęta » Pies z ogromnym guzem wysłany do eutanazji, koniec, którego nikt się nie spodziewał

Pies z ogromnym guzem wysłany do eutanazji, koniec, którego nikt się nie spodziewał

Pies z ogromnym guzem wysłany do eutanazji, koniec, którego nikt nie oczekiwał

Psy to wspaniałe, szczere istoty, gotowi dać nam całą swoją miłość i przywiązanie. Zasługują na bezpieczne miejsce do życia. Potrzebują ludzi, którzy o nich dbają, którzy ich kochają i doceniają.

Poza ich wspaniałym towarzystwem, te zwierzęta zdołają nawiązać wyjątkową więź ze swoimi panami, w której odnajdują lojalność i szlachetność, bezwarunkowa miłość i wyjątkową zdolność do uchwycenia emocji innych.

Zwierzę domowe to dar lojalnościZwierzę jest darem lojalności, bezwarunkowej miłości. i niezwykłą gotowość do uchwycenia emocji swoich mistrzów. Nierozerwalna więź między zwierzęciem a człowiekiem.

Wiele osób niestety tego nie docenia, podobnie jak właściciele tego małego pieska.

Jak widać, ten pies ma duży guz na boku ciała. Ale na szczęście jego życie zostało uratowane przez ratowników i weterynarza; imię psa to Hattie. Trafiła do schroniska, bo jej bezwzględni właściciele, wiedząc, że coś jest z nią nie tak, tchórzliwie ją porzucili.

Pies z ogromnym guzem wysłany do eutanazji, dostaje zakończenie, którego nikt się nie spodziewał

Zgodnie z reformą rehabilitacji z Dallas Dog RescueTo najbardziej skomplikowana operacja, jaką kiedykolwiek przeprowadzono w schronisku.

Pies z ogromnym guzem wysłany do eutanazji, ma zakończenie, którego nikt się nie spodziewałŹródło : Capture Instagram

Lekarz stwierdził, że pies był bardzo słaby z powodu swojego ogromnego guza. Dr Carrie była zdenerwowana i podekscytowana przed operacją psa. Guz ważył 10 funtów.

Na szczęścieoperacja zakończyła się sukcesem i pies wyszedł z sali operacyjnej całkowicie odmieniony. Choć podczas rekonwalescencji pojawiły się pewne problemy, pies poradził sobie doskonale.

Pies z ogromnym guzem wysłany do eutanazji, ma zakończenie, którego nikt się nie spodziewałŹródło : Capture Instagram

Piesek ma teraz nową rodzinę i żyje bardzo szczęśliwie.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.