Strona główna » Zwierzęta » Pies wziął dziecko za pieluchę i rzucił nim po całym podwórku, wtedy matka widzi to, czego nikt się nie spodziewał

Pies wziął dziecko za pieluchę i rzucił nim po całym podwórku, wtedy matka widzi to, czego nikt się nie spodziewał

Pies wziął dziecko za pieluchę i rzucił nim przez podwórko, potem matka widzi to, czego nikt się nie spodziewał

Okazuje się, że psy mogą być prawdziwymi superbohaterami. Większość psów jest z natury przyjazna, dlatego niełatwo byłoby im skrzywdzić dziecko. Tak właśnie myślała Australijka Catherine Svilicic, gdy zdecydowała się adoptować porzuconego dobermana. Była jednak zaskoczona, gdy pies kilka dni później rzucił jej 17-miesięcznego syna przez ogród.

Rzeczywiście, Katarzyna cieszy się ciepłym dniem w ogrodzie. Jej mała córka Charlotte bawi się, a obok niej stoi najnowszy członek rodziny: Khan. Khan to pies rasy doberman, którego Catherine adoptowała cztery dni wcześniej.

Khan nie miał w przeszłości łatwego życia. Pies rzeczywiście był źle traktowany przez swojego poprzedniego właściciela i dostawał bardzo mało jedzenia. Na początku Katarzyna obawiała się o temperament psa. Obawiała się, że nie będzie on przyjazny. Jednak dała mu korzyść z wątpliwości. I tak po kilku dniach była przekonana, że Khan jest miłym psem. Czasami wąchał Charlotte, dobrze reagował na inne psy i zawsze był spokojny w domu.

Czytaj więcej
Wideo, wieloryb połyka dwie kobiety i po kilku sekundach uwalnia je

Jednak stało się coś, co zaskoczyło Katarzynę

Choć Katarzyna uważała Kahna za przyjaznego psa, nigdy nie zostawiała go samego z córką. Rzeczywiście, zawsze chciała mieć go na oku, gdy był z Charlotte. Początkowo Kahn spał spokojnie na podwórku. Potem nagle stał się bardzo niespokojny. „Khan nagle stał się bardzo agresywny i próbował odepchnąć Charlotte. Bezskutecznie, złapał ją za pieluchę i rzucił ją metr w powietrze, jakby była lalką” – kobieta opowiada australijskiej gazecie „Adelaide Now”.

Pies podniósł dziecko za pieluchę i rzucił je przez podwórko, wtedy matka widzi to, czego nikt się nie spodziewałŹródło: Capture Instagram

Katarzyna Charlotte wyglądała na przestraszoną, po czym Khan nagle zaczął głośno wyć. Kobieta zobaczyła wtedy leżącego obok psa Pseudechis australis. Jest to drugi co do wielkości jadowity wąż w Australii. „Zdałam sobie sprawę, że Khan chronił moją córkę przed wężem.

Pies bohater

Charlotte jest bez szwanku, a Catherine szybko bierze psa do weterynarza. Tam podano mu antidotum. Dziś Khan jest całkowicie zdrowy. „Zaryzykował swoje życie, aby uratować życie mojej córki. Khan jest teraz naszym cudownym psem.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Czytaj więcej
Wideo, kot ratuje dziecko, które miało spaść ze schodów

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.