Strona główna » Zwierzęta » Pies wpada w panikę, gdy widzi swojego 91-letniego sąsiada leżącego na podłodze i robi coś nie do pomyślenia

Pies wpada w panikę, gdy widzi swojego 91-letniego sąsiada leżącego na podłodze i robi coś nie do pomyślenia

Pies wpada w panikę, gdy widzi swojego 91-letniego sąsiada leżącego na podłodze i robi coś nie do pomyślenia

Psy są zarówno życzliwymi, jak i lojalnymi stworzeniami. I po raz kolejny ta prawda została udowodniona. Na przyjęciu pies ciągle szczekał w jego domu, co w końcu rozzłościło jego kochankę. Ta ostatnia nie sądziła, że zachowuje się w ten sposób, aby ją ostrzec. Ale kiedy wyszła zobaczyć, co się dzieje, zobaczyła swojego sąsiada leżącego na podłodze! Ostrzeżenie psa mogło uratować biednej kobiecie życie!

Niezwykły pies!

Trish McGregor jest emerytowaną mieszkanką wioski Edzelle w Szkocji. Dzieli życie z 12-letnim psem o imieniu Fergus, rasy Bearded Collie. Jest on już dość popularny w swojej okolicy.

Jedną z rzeczy, które pies robił w okolicy, jest ratowanie sąsiada. Wszystko dzięki niewinnemu zwyczajowi , który miał w zwyczaju robić z ofiarą. Jego bohaterski czyn został zarejestrowany i opisany przez Daily Record.

Czytaj dalej
Te skuteczne i niezawodne wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy, jeśli masz psa lub kota!

Fergus to wyjątkowy pies który uwielbia brać udział w sąsiedzkich plotkach. Czasami jego sąsiad prosi go, by przekazał jego właścicielce, by ta się wygadała. Piesek zrobił więc, co mu kazano i przekazał Trish wiadomość, szczekając.

Następnie obie kobiety spotykają się przed ogrodzeniem, aby porozmawiać. Ten mały zwyczaj, który możemy nazwać małym i prostym, ostatecznie uratuje życie. I kto wygrał psa dobrą reputację.

Nietypowe zachowanie!

Pewnego wiosennego wieczoru około godziny 21:00 pies głośno szczekał w domu. On szczekanie jakby chciał ostrzec swoją panią o przybyciu sąsiada. Jest to niemożliwe, ponieważ wizyta sąsiada nie powinna mieć miejsca w środku nocy.

To niezwykłe szczekanie w końcu zirytowało Trish, która nakazała psu być cicho. Jednak Fergus nie posłuchał jej i tylko zignorował jej upomnienie. Zamiast tego nadal głośno szczekał!

Czytaj więcej
Pies budzi swoich właścicieli każdej nocy, ci instalują kamerę i odkrywają prawdę

Zauważywszy, że pies jej nie słucha, Trish w końcu dołączyła do niego na zewnątrz. Wtedy odkryła, że jej przyjaciel leżącego na ziemiprzytomna, ale dość poważnie ranna. Sądząc po jej stanie, kobieta musiała upaść i odnieść obrażenia.

Pies wpada w panikę, gdy widzi swojego 91-letniego sąsiada leżącego na podłodze i robi coś nie do pomyśleniaŹródło: Capture Instagram

Według Trish, 91-latka została ranna w ramię i miała zadrapanie na twarzy. Najwyraźniej biedna kobieta wzywała pomocy, ale nikt nie słyszał jej wołania o pomoc. Z wyjątkiem psa sąsiadki, który nie zawahał się zaalarmować swojej pani, by jej pomogła.

Bohaterski pies!

Trish natychmiast skontaktowała się ze służbami ratunkowymi, które zabrały kobietę na pogotowie w celu zapewnienia jej specjalnej opieki. Kiedy kobieta została wypisana ze szpitala, nie zapomniała podziękować psu za pomoc. jego bohaterski czyn. W każdym razie, dama zadowoliła pieska bardzo pochlebnym portretem.

Pies wpada w panikę, gdy widzi swojego 91-letniego sąsiada leżącego na podłodze i robi coś nie do pomyśleniaŹródło: Capture Instagram

Dwójka bohaterów została najlepszymi przyjaciółmi po tym incydencie. Trish była pewna, że gdyby nie pies, sytuacja mogłaby wyglądać inaczej. katastrofalna dla ofiary. Ta historia jest podobna do historii Rona Williamsa, który został uratowany przez swojego kota Fluffy’ego po tym, jak upadł na ziemię na 16 godzin.

Czytaj więcej
Oto dlaczego nie powinieneś spać z psem, według weterynarza!

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.