Strona główna » Zwierzęta » pies stawia czoła wściekłemu bykowi, by uratować chłopca

pies stawia czoła wściekłemu bykowi, by uratować chłopca

W całej historii psy wielokrotnie udowadniały, że są najlepszym przyjacielem człowieka. Ale są nie tylko przyjaciółmi, ale także opiekunami. Rzeczywiście, w różnych sytuacjach psy wykazały się odwagą i bohaterstwem, aby chronić swoich panów.

Ta historia jest dobrym przykładem

Wzruszająca historia z Tajlandii. Owczarek niemiecki rzeczywiście okazał się prawdziwym bohaterem, gdy uratował małego chłopca przed atakiem byka. Roczny chłopiec bawił się spokojnie na ulicy ze swoją rodziną. Dzięki instynktowi opiekuńczemu owczarka niemieckiego Snow, młody Sky Kalawi był w stanie uniknąć niebezpiecznej szarży zwierzęcia.

Na filmie zarejestrowanym przez kamerę bezpieczeństwa, widzimy dwa byki pasące się w pobliżu domu w Tajlandii. Mały Sky bawił się z rodziną na ulicy. Chłopiec podszedł do jednego z byków, a zwierzę rzuciło się na niego i zaatakowało. Rodzice chłopca krzyczeli, aby ostrzec przed niebezpieczeństwem, a wtedy Snow, owczarek niemiecki, zareagował imponująco.

Czytaj więcej
Co to znaczy, że kot przynosi do domu martwe zwierzęta?

Wideo: pies walczy z wściekłym bykiem, by uratować małego chłopca Źródło : Capture Instagram

Na zdjęciach z kamery bezpieczeństwa widać, jak pies biegnie w kierunku byków i przegania je, ratując małego Sky’a przed odniesieniem obrażeń w wyniku niebezpiecznych ataków zwierzęcia. Ojciec chłopca, Pasakom Saiphat, pobiegł po niego i trzymał go w ramionach, martwiąc się o to, co mogło mu się stać.

„Tego dnia dwa byki jadły trawę i wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Już miałem podnieść córkę, gdy jedno ze zwierząt wpadło w złość i prawie poważnie zraniło moje dziecko” – powiedział Pasakom Saiphat.
Wideo: pies stawia czoła wściekłemu bykowi, by uratować małego chłopca Źródło : Capture Instagram

Pies był bohaterem

Po tym ogromnym strachu, drugi byk uciekł z miejsca zdarzenia. Rzeczywiście, pies biegł na nią. Snow nadal szczekała, dopóki jej właściciel nie zawołał jej do domu.

Ojciec chłopca był bardzo wdzięczny swojemu pupilowi.

Czytaj więcej
Szokujące wideo modliszki pożerającej głowę „gigantycznego szerszenia

Historia Snow jest kolejnym dowodem na bezwarunkową miłość, jaką mogą zaoferować zwierzęta.

pic.twitter.com/GXaKNyAWm4

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 12 kwietnia 2023 r.

Czytaj więcej
5 powodów, dla których koty opuszczają dom i 4 wskazówki, jak je powstrzymać

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.