Strona główna » Zwierzęta » Pies pomaga swojej pani pchać zatopiony w wodzie samochód z 2 kobietami na pokładzie!

Pies pomaga swojej pani pchać zatopiony w wodzie samochód z 2 kobietami na pokładzie!

Pies pomaga swojej kochance zepchnąć do wody zatopiony samochód z 2 kobietami na pokładzie!

Pies jest zwierzęciem zdolnym do pomocy w wielu sytuacjach. Udowadnia to ta historia z Wielkiej Brytanii, o której opowiemy. Podczas incydentu kobieta zdecydowała się na ratunek, a jej pupil miał odruch, by jej pomóc!

Lori Gilles i jej dzielny pies!

Nasza historia rozgrywa się w Wielkiej Brytanii i opowiada o akcji ratunkowej przeprowadzonej przez Lori Gilles i jej psa. Pies jest 10-letnim Springer Spanielem o imieniu Puck. Zwierzak i jego pani nigdy nie przypuszczali, że pewnego dnia staną się bohaterami!

Lori Gilles jest Szkotką, która mieszka w Glasgow ze swoim psem. Szczególnie intensywna burza uderzyła w miasto i spowodowała wiele szkód. Poziom wody znacznie się podniósł i znaczna część okolicy została zalana!

Czytaj więcej
Pies wpada w panikę, gdy widzi swojego 91-letniego sąsiada leżącego na podłodze i robi coś nie do pomyślenia

Według właścicielki psa, miasto nigdy nie doświadczyło tak poważnej powodzi, jak w tamtym czasie. Bez wątpienia Lorie Gilles i Puck szli ulicą i zauważyli samochód pochłonięty przez wodę na środku drogi. Zobaczyli również, że wewnątrz pojazdu znajdowały się dwie kobiety w niebezpieczeństwie!

Widząc dwie osoby w niebezpieczeństwie, Lori Gilles poczuła się zmuszona do działania. Widząc swoją właścicielkę idącą na pomoc ludziom, pies również postanowił pomóc. To jest Daily Record który poinformował o tym heroicznym czynie zwierzęcia i jego właściciela!

Ratunek od Lori i Pucka!

Kiedy miasto zostało zalane, wiele samochodów zostało uwięzionych. Jednak jeden pojazd spośród wielu przykuł uwagę Lori Gilles i jej psa. Był to czarny Volkswagen z dwiema kobietami w środku które nie mogły znaleźć suchego lądu!

Lori Gilles zauważyła, że samochód ma duże trudności z powodu powodzi. Podeszła do samochodu i popchnęła go z całej siły. Widząc, że jej kochanka to robi, pies postanowił zrobić to samo !

Czytaj więcej
Te skuteczne i niezawodne wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy, jeśli masz psa lub kota!

Lori Gilles i jej pies w końcu ruszyli samochodem. Samochód nie odjechał zbyt daleko, ale udało mu się ruszyć z miejsca. uratować dzień. Rzeczywiście, Puck i jego kochanka przybyli we właściwym czasie, biorąc pod uwagę scenę!

Pies pomaga swojej kochance pchać zatopiony w wodzie samochód z 2 kobietami na pokładzie!Źródło: Capture Instagram

Według Lori Gilles, gdy kobieta w środku zwolniła hamulec ręczny, wystarczyły tylko 2 szybkie naciśnięcia. Dwie kobiety w pojeździe były zatem poza niebezpieczeństwem. Tym razem pies i jego właściciel byli dumni, że udało im się uratować ludzi, którzy potrzebowali pomocy podczas incydentu!

Pies, który został miejskim bohaterem!

Ktoś sfilmował scenę, w której Lori i jej pies pchają samochód. Udało im się, tysiące ludzi obejrzało wideo, na którym Puck i jego właściciel udzielają pomocy. Mimo, że piesek nie zrobił zbyt wiele, dał z siebie wszystko, czym zjednał sobie internautów!

Po powrocie do domu Lori oczywiście nagrodziła swojego psa. Ten ostatni miał prawo do wystawny posiłek od swojej właścicielki. Bardzo kocha swojego zwierzaka, a jej akt odwagi sprawił, że stała się jeszcze bardziej wdzięczna!

Czytaj więcej
Znajduje na swoim polu nowo narodzone „szczeniaki”, które w rzeczywistości nie są psami!

pic.twitter.com/kpoxvVr41O

– nelimar (@nelimar165) 24 maja 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Do poczytania
Pies budzi swoich właścicieli każdej nocy, ci instalują kamerę i odkrywają prawdę

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.