Strona główna » Zwierzęta » Pies budzi swoich właścicieli każdej nocy, ci instalują kamerę i odkrywają prawdę

Pies budzi swoich właścicieli każdej nocy, ci instalują kamerę i odkrywają prawdę

Pies budzi swoich właścicieli każdej nocy, instalują kamerę i odkrywają prawdę

Ta para postanowiła powiększyć swoją rodzinę, adoptując psa ze schroniska. Integracja psa z domem przebiegała gładko, dopóki nie zaczął się dziwnie zachowywać. Nagle zwierzę zaczęło być niespokojne i próbowało obudzić swoich właścicieli. Ale wszystko stało się jasne, gdy właścicielka pieska zdecydowała się zainstalować kamerę w swoim domu!

Zachowanie psa zmieniło się drastycznie!

Amelia od jakiegoś czasu pragnęła adoptować psa. Podczas gdy jej mąż zaakceptował jej wybór, pozostali członkowie rodziny byli temu przeciwni. Powodem było to, że wybrany przez nią pies miał 10 lat i był już w zaawansowanym wieku.

Ale poza tym jej krewni uważali również, że Amelia nie będzie miała zbyt wiele czasu na opiekę nad nim. Zwłaszcza, że pies wymaga dużo uwagi i opieki. Jednak pomimo ich protestów, kobieta i tak zdecydowała się na adopcję.wbrew ich życzeniom.

Czytaj więcej
Oto dlaczego nie powinieneś spać z psem, według weterynarza!

Amelia postanowiła więc przywieźć do domu jamnika ze schroniska. Nazwała swojego nowego pupila „Poco”. I wkrótce stał się pełnoprawnym członkiem plemienia.

Po przybyciu pies dobrze przystosował się do otoczenia. Poco udaje się nawet zachowywać jak normalny jamnik domowy. Ale z biegiem czasu, jego zachowanie zaczęło się zmieniać !
Pies budzi swoich właścicieli każdej nocy, instalują kamerę i odkrywają prawdęŹródło: Capture Instagram

Przyczyna irytacji Poco!

Osoby wokół niego zaczęły zauważać, że pies był merdający. Ciągle przeszkadzał swoim właścicielom, wielokrotnie drapiąc zamknięte drzwi ich pokoju. Zwierzę zdawało się ich przed czymś ostrzegać.

Aby zachować czyste serce, Amelia postanowiła chodzić po domu każdej nocy. Nie odkryła jednak niczego podejrzanego. Następnie kobieta podjęła decyzję o założeniu rejestratora w salonie!

Czytaj więcej
Spacerowała z psem i została zaatakowana przez stado krów

Ale mimo że zainstalowała kamerę, pies nadal był niespokojny. Dopiero tydzień później Amelia w końcu odkryła przyczynę jego zachowania. Na początku sekwencji kobieta nie zauważyła niczego szczególnego.

Ale nagle zobaczyła cień na wideo. Następnie zobaczyła nieznajomego wchodzącego do domu i kierującego się w stronę schodów prowadzących na poddasze. Nie tracąc czasu, Amelia natychmiast wezwała policję.

Pies: Mężczyzna poszukiwany!

Amelia cierpliwie czekała na posesji sąsiada. Potem wyraźnie zobaczyła, jak policja usuwa intruza z jego domu. Najwyraźniej policja była na miejscu zdarzenia. pościg tego człowieka przez jakiś czas. Rzeczywiście, pies miał do czynienia z niebezpiecznym przestępcą.

Pies co noc budzi swoich właścicieli, ci instalują kamerę i odkrywają prawdęŹródło: Capture Instagram

Dzieje się tak często, gdy dana osoba jest poszukiwana przez policję. Mężczyźnie udało się wejść do domu kobiety przez okno na poddaszu. Według władz mieszkał tam przez kilka tygodni. W każdym razie Amelia jest bez wątpienia wdzięczna swojemu psu za uratowanie jej życia.

Czytaj więcej
Połączyła się ze swoim pitbullem po 8 latach rozłąki, emocjonalne spotkanie!

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.