Strona główna » Zwierzęta » Pies biegnie w stronę kobiety w lesie i błaga ją, by poszła za nim, a zaskakującym powodem jest to, że

Pies biegnie w stronę kobiety w lesie i błaga ją, by poszła za nim, a zaskakującym powodem jest to, że

© Pies biegnie w kierunku kobiety w lesie i błaga ją, by poszła za nim, zaskakujący powód

W Puerto Rico Ashley Boggs jechała krętą leśną drogą, gdy zobaczyła, że samochód przed nią się zatrzymał. A następnie ponownie odjechał. Nie minęło wiele czasu, zanim odkryła powód zatrzymania. Mały brązowy pies biegł w kierunku samochodów na ruchliwej drodze, wzywając pomocy.

Ashley, która współpracuje z grupą ratunkową Miracles for Satos, wkrótce zdała sobie sprawę, dlaczego ten słodki pies był tak zdesperowany: wszystkie jej szczenięta były w pobliżu. „Wysiadłam z samochodu i zauważyłam, że to suczka karmiąca, więc postanowiłam ją śledzić.

Nie minęło dużo czasu, zanim zauważyła dwa szczeniaki w pobliżu drogi. Zabrała sukę i jej szczenięta w bezpieczne miejsce w swoim samochodzie. Następnie wyruszyła na poszukiwanie reszty rodziny. „Kiedy szłam, usłyszałam płacz szczeniąt dochodzący z zalesionego obszaru i poszłam zobaczyć, co się dzieje.

Czytaj więcej
Pies: 5 oznak, że czuje się kochany i spełniony

Gdy szła przez zielony las, zaczęła widzieć twarze szczeniąt przez liście.

Ashley była zaskoczona widząc tak wiele szczeniąt

„Byłam też smutna, bo wiedziałam, że nie przeżyłyby, gdybym ich nie znalazła. Nie było jedzenia ani wody i znajdowały się w bardzo odizolowanym miejscu. To jednocześnie szczęśliwe i smutne. Te młode psy są takie urocze.
Pies podbiega do kobiety w lesie i błaga ją, by poszła za nim z zaskakującego powoduŹródło : Capture Instagram

Ashley zabrała wszystkie cztery szczeniaki w lesie i przywiozła je z powrotem swoim samochodem. Wkrótce cała siedmioosobowa rodzina była razem w drodze do schroniska.

W końcu bezpieczni, matka psa, później nazwana Goji, nie mogła wystarczająco podziękować swojemu ratownikowi. „Była bardzo czuła i ciągle mnie całowała i lizała, żeby mi podziękować” – powiedziała Ashley.

Czytaj więcej
Jak niebezpieczne jest jedzenie karaluchów przez kota? Oto, co mówią eksperci

Pomimo czasu spędzonego w tak przerażającej sytuacji, Goji i jego szczenięta były czułe i zabawne. Szybko stały się ulubieńcami schroniska.

Pies podbiega do kobiety w lesie i błaga ją, by poszła za nim, zaskakujący powódŹródło : Capture Instagram

„Matka jest aniołem. Ten pies jest bardzo czuły i lubi, gdy ludzie przychodzą i ją głaszczą. Szczeniaki są niezwykle zabawne. Uwielbiają bawić się z wolontariuszami i ciągnąć za sznurowadła”.

Dwa szczeniaki zostały już adoptowane przez kochające rodziny. Wkrótce Goji i pozostałe szczeniaki również znajdą swoje idealne domy.

Pomimo ciemnego lasu i ruchliwej drogi, ta rodzina uroczych psów już nigdy nie będzie musiała martwić się o siebie.

Czytaj więcej
Wideo: mężczyzna uderza kobietę za to, że nie trzyma psa na smyczy

pic.twitter.com/nmzivDFfXk

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 12 kwietnia 2023 r.

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Do poczytania
Załamuje się, gdy cudem odnajduje swojego psa zagubionego 6 lat temu, ale był już z innym właścicielem

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.