Strona główna » Zwierzęta » Oto znaki ostrzegawcze, że twój pies cię kocha

Oto znaki ostrzegawcze, że twój pies cię kocha

Pies to przede wszystkim członek rodziny. Rodzina 2, 4 czy 8… liczba nie ma znaczenia, chodzi o uczucia. Właśnie dlatego, że nasz pupil jest ważną częścią naszego życia, musimy nauczyć się interpretować to, co chce nam powiedzieć.

Psy, zwierzęta bliskie i ochronne, również znajdują sposoby, aby wyrazić swoje przywiązanie do właścicieli. Interesujące może być dogłębne poznanie znaków, które wskazują, czy jest on szczęśliwy czy nieszczęśliwy. A bardziej konkretnie, czy jest zadowolony ze swojego pana, czy wręcz przeciwnie, czy chce więcej uwagi.

Znaki, że twój pies cię kocha

On skacze z radości

Jakie może być zachowanie jest również najbardziej zabawny. Jeśli twój pies podskakuje, gdy cię widzi, jesteś ważną częścią jego życia. To podniecenie, którym chce się podzielić, jest wskaźnikiem dobrej relacji między wami.

On liże twoje stopy

Ta część ciała jest najbardziej podatna na zostać polizanym przez psa. Stan ten objawia się najczęściej lizaniem. Nie tylko na stopach, ale także wszędzie tam, gdzie się pociera. Choć niektórzy tego nie lubią, jest to najszczerszy sposób na wyrażenie miłości.

Znaki, że twój pies cię kochaŹródło : Capture Instagram
On śpi z tobą

Łóżko, aklimatyzowany pokój – Czy ciepły, czy zimny – i cichy pokój zwykle przyciągają te zwierzęta. Dlatego psy lubią odpoczywać blisko swoich właścicieli, ze wszystkimi wygodami, jakie się z tym wiążą.

On relaksuje się na twoich kolanach

Nawet jeśli nie śpią, te zwierzęta szukają pretekstu, by leżeć na kolanach swoich właścicieli. Jest to oznaka dobrego samopoczucia. Choć czasem mogą wydawać się natarczywi, ich postawa świadczy o prawdziwej chęci bycia u Twojego boku.

On chce się z tobą bawić

Nieważne ile lat minie, psy zawsze będą chciały się z Tobą bawić. Aktywność, która tworzy między wami bardzo szczególną więź. Czy to z kulkamijedzenie, nasze własne ręce lub przedmioty dowolnego rodzaju, doświadczenie jest warte.

Znaki, że twój pies cię kochaŹródło : Capture Instagram
On wybiera twoje buty

Zmysł węchu jest u tych zwierząt silnie rozwinięty, prowadzi ich do popełniania złośliwości. Najczęstszą jest kradzież rzeczy, głównie skarpetek i butów. Uważaj na szlam!

On cię goni.

Gdziekolwiek pójdziesz, zawsze znajdziesz swojego wiernego pupila. Psy mogą być towarzyszami w życiu i w walce. Wiele z nich goni swoich panów z zamiarem pilnowania ich, jakby byli ich ochroniarzami.

Jest szczęśliwy, gdy wracasz do domu

Jeśli usłyszysz radosne szczekanie lub małe łapki stukające w drzwi przed wejściem do domu, możesz być zadowolony. Wierna relacja między psem a właścicielem może zajmować bardzo cenne miejsce w Twoim sercu.

On szuka przytulenia

Zawsze, gdy zwierzak niechętnie się przytula, powinieneś być zaniepokojony sytuacja. Moc przytulania, choć na początku może być nudna, pozwala stworzyć ciepłą atmosferę, pozytywną aurę między wami.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.