Strona główna » Zwierzęta » Oto Oscar, kot, który przeżył po znalezieniu się w działającej pralce przez 12 minut

Oto Oscar, kot, który przeżył po znalezieniu się w działającej pralce przez 12 minut

Oto Oscar, kot, który przeżył po tym, jak był w działającej pralce przez 12 minut

Oskar, dwuletni kot birmański, stał się żywym dowodem na powiedzenie: koty mają siedem żyć. Oscar przetrwał cykl 12 minut pralki wypełnionej detergentem.

Amanda Meredith zignorowała odgłosy dochodzące z jej pralki, a po zakończeniu prania poszła po ubrania, aby je rozwiesić do wyschnięcia. Jak się zbliżyła, zobaczyła nogi za szybą i dwoje oczu wpatrzonych w nią, a potem zrozumiała, co się stało.

„Biedny kotek miał łapy na szybie, gdy maszyna obróciła się i spojrzała na mnie”, Amanda powiedziała ABC News Australia, dodając: ” To było tragiczne.

Amanda, z Queensland, Australia, powiedział, że zajęło to dwie agonalne minuty dla maszyny, aby opróżnić i zatrzymać się, zanim mogła otworzyć drzwi i uratować swojego przerażonego kota.

Oto Oscar kot, który przeżył cykl podgrzewania pralki - spędził 12 minut w środku z detergentemŹródło: Capture Instagram

Jej weterynarz, Dan Capps, powiedział mu, że następne sześć godzin będzie kluczowe dla życia Oscara. Weterynarz powiedział też, że niestety nie będzie mógł nic z tym zrobić, incydenty takie jak ten nie są rzadkością. Ponadto zaapelował do ludzi, aby sprawdzali swoje pralki przed ich włączeniem.

Nadal lubi patrzeć jak bęben pralki kręci się w kółko

„To bardzo szczęśliwy i silny kot”dodała. Mimo męki Oskara, nie wydaje się, by stracił on zainteresowanie pralką.

Oto Oscar kot, który przeżył cykl podgrzewania pralki - spędził 12 minut w środku z detergentemŹródło: Capture Instagram

„Siedzi tam i patrzy, jak ona cały czas się kręci”. Amanda wyjaśnia następnie. „Może on ma zaburzenie stresowe pourazowe czy cokolwiek innego, musi siedzieć w drzwiach i patrzeć na cykl prania”.

To naprawdę dość zaskakujące, że Oskar przeżył tak straszne doświadczenie!

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.