Strona główna » Zwierzęta » Oto niesamowita przemiana maltretowanego i pozbawionego pyska psa

Oto niesamowita przemiana maltretowanego i pozbawionego pyska psa

Angel, słodki pies był poważnie maltretowany w Chinach, a rezultat był łamiący serce. Doznała wielkiego uszkodzenia nosa i to uszkodzenie było dość widoczne. Możemy również zobaczyć, że jej pysk został całkowicie amputowany. W 2015 roku mieszkańcy tego kraju handlowali mięsem tego zwierzęcia. Gdyby tylko ta szokująca akcja na tym się skończyła? Wiele zwierząt przed śmiercią również doświadczyło ekscytującego bólu! Jednak szczęście było po stronie tego zwierzęcia, które nie miało już prawie siły, aby wstać. Rzeczywiście, SOS klubu zakończyło się oszczędzeniem życia tego dużego pieska. Odkryj historię naszego czworonożnego przyjaciela!

Suczka: Straszne rzeczy się wydarzyły!

Angel była w Changchun w Chinach. To właśnie tam wolontariusze zobaczyli ją po raz pierwszy! Ten 6-letni pies przeszedł przez wszystkie rodzaje nadużycia. Jednak najbardziej boli myśl, że trafił do psiej rzeźni. Pies został schwytany w sposób brutalny i bez skrupułów. Ludzie odpowiedzialni wzięli go za nos i zostawili bliznę na jego nosie. Cóż to za uczucie cierpienia!

Ktoś życzliwy uratował tego psa w niebezpieczeństwie! I to byli właśnie aktywiści. Jak uratowali życie temu psu? Kontrolują drogę i zawieszają wszystkie nieuczciwe działania. Tego dnia Angel został zabrany w ciężarówce ze swoimi futrzanymi przyjaciółmi. Wyobraź sobie wszystkich obrażenia doznała zanim wydostała się z klatki! Krótko mówiąc, nadal była dzielna w obliczu tej przeszkody.

Organizacja charytatywna pomaga Angel!

Ten pies miał więcej szczęścia niż inni jego czworonożni przyjaciele. Jej przypadek zasługiwał na to, by skorzystać z SOS animal life. Ponadto ten klub, który przybył do Chin, zadbał o wszystkie jej potrzeby. Czy to były jej zapasy żywności, czy jej opieka medyczna, pies był pod pełną opieką. Jednak ci wolontariusze skupili się na jej nieco bardziej krytycznym stanie. Według nich, jej zdeformowany pysk również wymagał bardzo drogiej operacji!

Gdy tylko wyzdrowiała, Angel została adoptowana przez Hollie Cornes! Wydaje się, że jej kochanka może legalnie podjąć taką decyzję ze względu na jej stabilną sytuację życiową. Co więcej, ta ostatnia posiada również kampanię o nazwie GoFundMe ! To właśnie dzięki temu projektowi pies mógł skorzystać z tej operacji. Jednak założycielka tej akcji nie była jedyną osobą, która to uczyniła. Internauci również przyczynili się do tego dobrego uczynku.

Sęk: Ogromna zmiana!

Zauważcie, że to nie właścicielka Angel decydowała gdzie! Wszystko zależało od rady jej weterynarza, gdyż była to operacja mniej lub bardziej ryzykowna. Pekin był miejscem m.in. pierwszej operacji ! Podczas gdy ostatnia operacja, którą przeszła, była w Anglii. Rzeczywiście, pies prawie stracił życie z powodu poważnych skutków ubocznych, które pojawiają się na jej ciele.

Teraz zdrowie psa Hollie Cornes nie jest już problemem. Dzięki 5000€Angel stał się szczęśliwym i dobrze zaokrąglonym zwierzęciem! Ponadto jej przybrana matka chciała również, aby kły były wygodne z jej wyglądem. Wyjaśniła, że zasługuje na to, aby wyglądać jak jej czworonożni przyjaciele. Podsumowując, jej inicjatywa przyniosła dobre rezultaty!

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.