Strona główna » Zwierzęta » oto jak łatwo wyczyścić łapy psa, świetna wskazówka!

oto jak łatwo wyczyścić łapy psa, świetna wskazówka!

Video: Oto jak łatwo wyczyścić łapy psa, świetna wskazówka!

Po codziennym spacerze, to jest ważne czyszczenie łap psa. Brud zgromadzony w ogrodzie lub na ulicy może spowodować, że pies zabrudzi lub poplami dom.

Filmik pokazuje, jak w rekordowym czasie i skutecznie czyści łapy swojego psa. Używa cylindrycznego pojemnika z silikonowymi kolcami. Umieszcza w nim mydło, wodę i psią łapę. Narzędzie usuwa brud w mniej niż minutę.

Ważne jest jednak, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Istnieją różne rozmiary 12, 10 i 9 centymetrów , które bez problemu dopasują się do łap Twojego psa.

Na filmie użytkownik bierze okrągły pojemnik i wkłada do niego psią łapę. Przesuwa ją w górę i w dół. Silikonowe kolce usuwają wtedy wszystkie zabrudzenia z łapy. Następnie myje akcesorium na następny raz, gdy go użyje.

Filmik rozszedł się wirusowo na jego koncie TikTok @saesiii, i ma kilka komentarzy na temat tego przydatnego akcesorium. Rzeczywiście, właściciele psów kochają ten przybór, który ułatwi im życie, aby wyczyścić łapy swoich psów.

„Ma również wiele zastosowań”, „pies wygląda na super szczęśliwego hahaha”, „gdzie go kupić” – komentowali niektórzy internauci na platformie.

pic.twitter.com/Xmf5wC0fRW

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 22 lutego 2023 r.

Psy uwielbiają wychodzić na zewnątrz. Jest to czynność konieczna. Nie tylko po to, by sobie ulżyć, ale także po to, by były aktywne i miały zabawę. Jednak na samej ulicy mogą zebrać wiele zanieczyszczeń. Dlatego trzeba wiedzieć, jak czyścić psie łapy.

Czyszczenie łap psa jest nie tylko ważne dla pielęgnacji zwierzęcia. Brud z ulicy może zostać wniesiony do domu, gdziekolwiek zwierzak się udaje. Jest to więc rutyna higieniczna, która przynosi korzyści zarówno psu, jak i innym osobom, które z nim mieszkają. Jak tylko wrócisz do domu, jest to coś, co powinieneś zrobić.

Czyszczenie psich łap w zaledwie 3 krokach

Czyszczenie psich łap to zadanie, które możesz wykonać w prosty sposób. W większości przypadków wystarczy, że zastosujesz się do następujące 3 kroki:

  • Zmocz nogi ciepłą wodą.
  • Następnie nałożyć odrobinę mydła na opuszki łap i spienić przez 20-30 sekund wykonując delikatny masaż
  • Na koniec spłukać i osuszyć suchą szmatką, ręcznikiem papierowym lub papierową serwetką.

Wideo: Oto jak czyścić łapy psa, najlepsza wskazówka chwiliŹródło : Capture Instagram

Jest to bardzo ważne że mydło, które jest specjalne dla psów.. Mydła, których używamy dla siebie, zawierają perfumy i inne składniki, które mogą być szkodliwe dla skóry psa.

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.