Strona główna » Zwierzęta » Oto dziwne stworzenie morskie wyrzucone na brzeg w Hiszpanii, które niesie ze sobą „bardzo zły omen”

Oto dziwne stworzenie morskie wyrzucone na brzeg w Hiszpanii, które niesie ze sobą „bardzo zły omen”

Oto dziwne stworzenie morskie wyrzucone na brzeg w Hiszpanii, które niesie ze sobą „bardzo zły omen”

Ciało dziwnego morskiego stworzenia, już w stanie rozkładu, wynurzyło się kilka dni temu na plaży w Galicji. Było ono martwe od dłuższego czasu. Dlatego też prawie niemożliwe było stwierdzenie, jakie to zwierzę.

Dwie kobiety zaalarmowały ekspertów , aby zainicjować protokół działania w sprawie martwego zwierzęcia. Polegało to na wykonaniu zdjęć i pomiarów oraz identyfikacji gatunku w celu ustalenia przyczyny śmierci.

Oto dziwne stworzenie morskie wyrzucone na brzeg w Hiszpanii, które niesie ze sobą „bardzo zły omen”

Dziwne morskie stworzenie pojawiło się w zatoczce w Oleiros, małym piaszczystym obszarze z trudnym dostępem. Organizacja badająca zwierzę ujawniła następnie tajemnicę. Rzeczywiście, rzadkie stworzenie to wieloryb dziobaty (rodzaj walenia podobny do delfina). Co więcej, podkreśla to rzadkość znalezienia tego gatunku. Chociaż jest to trzeci martwy okaz odkryty na wybrzeżu Galicji w ostatnich dniach.

Oto dziwne morskie stworzenie wyrzucone na brzeg w Hiszpanii, które nosi "bardzo zły omen"Źródło : Capture Instagram

Również fakt, że trzy rzadkie walenie utknęły na wybrzeżu Galicji w ciągu dwóch tygodni „to bardzo zły omen”.

„Ten z Oleiros to dorosły samiec o długości około sześciu metrów. Drugi, który został znaleziony, to również dorosły samiec. I uważamy, że trzeci był również dorosłym mężczyzną, gdyż nie udało się tego ustalić ze względu na jego zaawansowany stan rozkładu.

Oto dziwne stworzenie morskie wypłukane w Hiszpanii ubrane w "bardzo zły omen"Źródło : Capture Instagram

Ten ekspert zwraca uwagę, że te morskie stworzenia żyją daleko od wybrzeża i na dużych głębokościach. Tak więc walenie te żerują na głębokości około 3000 metrów. Dlatego fakt, że trzy z nich pojawiły się u wybrzeży Galicji w ciągu dwóch tygodni „jest bardzo złym omenem”.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.