Strona główna » Zwierzęta » Oto 5 rzeczy, które psy robią przed śmiercią

Oto 5 rzeczy, które psy robią przed śmiercią

Tak trudne, jak to może być strata psa może byćWażne jest, aby zrozumieć, że jest to prawo życia. Ponadto, nawet jeśli opuszczą ten ziemski świat, zawsze będą miały bardzo specjalne miejsce w naszych sercach.

Jest jednak oczywiste, że wszyscy chcielibyśmy mieć z nimi przynajmniej jeszcze jedną chwilę. Albo przynajmniej wiedzieć, kiedy umrą, abyśmy mogli zapewnić im najlepsze ostatnie dni. A zwłaszcza móc pożegnać się z psa naszej pokojówki sposób.

Choć jest to bardzo trudne do przewidzenia, powinieneś wiedzieć, że. psy zachowują się w określony sposób kiedy są na skraju śmierci. To może być znak dla ciebie. Poniżej odsłaniamy przed Tobą te znaki.

1. Nietrzymanie moczu

Twoja pies nie powstrzyma się, dopóki nie wyjdzie na wolność by sobie ulżyć. W rzeczywistości zrobi to w dowolnym miejscu w domu w tym samym momencie, w którym będzie tego potrzebował. Dzieje się tak dlatego, że jego mięśnie zaczynają się rozluźniać. To sprawia, że bardzo trudno jest mu utrzymać mocz, a nawet kał.

2. Straci swoją koordynację:

Choć nie dzieje się to we wszystkich przypadkach, niektóre psy mogą stracić swoją koordynację. Będą wtedy ciągle wpadać na meble lub ściany. Czasami również bardzo trudno jest im wstać z łóżka. Dzieje się tak dlatego, że ich układ nerwowy zaczyna słabnąć.

5 rzeczy, które psy robią przed śmierciąŹródło : Capture Instagram
3. Ukrywanie

Na wolności, kiedy pies czuje się bardzo chory i że grozi mu śmierć, wycofa się ze stada. Dzieje się tak dlatego, że nie chce być problemem lub być postrzegany jako cierpiący. W tym przypadku to wy jesteście jego stadem. Dlatego gdy czuje, że czeka go śmierć, odsunie się od ciebie. I dlatego stara się być w najbardziej odizolowanych i ukrytych miejscach w domu.

4. Nieprawidłowe oddychanie :

Oddech twojego psa również się zmieni. Ponadto może być znacznie bardziej pobudzony niż zwykle lub jego wdech i wydech może być znacznie wolniejszy. Niektórzy mogą mieć nawet bóle w klatce piersiowej. Dodatkowo tym zmianom w oddychaniu prawdopodobnie będzie towarzyszył kaszel.

5. Utrata apetytu

Zauważysz, że. twój pies nie je tak jak kiedyś. Stopniowo traci apetyt i zjada znacznie mniejsze ilości. Może nawet całkowicie przestać jeść. Może to być spowodowane chorobą, która sieje spustoszenie w jego organizmie. Może też wynikać z niepokoju spowodowanego poczuciem, że będzie daleko od osób, które kocha najbardziej: swoich właścicieli.

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.