Strona główna » Zwierzęta » Oto 4 rzeczy, które należy zrobić, jeśli twój pies zabrudzi twój dom

Oto 4 rzeczy, które należy zrobić, jeśli twój pies zabrudzi twój dom

Nierzadko zdarza się, że dom jest wywrócony do góry nogami, gdy pies jest sam w domu. Zamiast codziennie na niego krzyczeć, zadaj sobie pytanie, co jest z nim nie tak. Zwłaszcza, że istnieją znacznie mniej stresujące rozwiązania, które pozwalają uniknąć tego typu sytuacji. Skupienie.

Czy pies brudzi celowo?

Większość właścicieli wścieka się, gdy ich pies zrobi coś głupiego. A jeszcze gorzej jest, gdy cały dom jest przez psa zabrudzony. Jednak pierwszą rzeczą, którą należy zrobić to. zachować spokój. Na pewno są jeszcze inne parametry do przeanalizowania!

Pierwszą przyczyną niesfornego zachowania psa jest nuda. Przez to, że sam w domuNie ma z kim się bawić. A ponieważ nie ma zmysłu rozsądku, będzie plądrował wszystko! Jest to również jego sposób na pokazanie, że potrzebuje towarzystwa.

Do przeczytania
Babcia opiekuje się bezpańskimi kotami, jej wnuk wybucha śmiechem, gdy widzi jednego z nich

Pracownicy służby zdrowia mówią również o. lęku separacyjnym. Mówiąc najprościej, pies nie jest przyzwyczajony do tego, że jego właściciel opuszcza dom. Może to być wynikiem traumy, gdy był młodszy, lub innych wydarzeń w jego życiu.

Z drugiej strony, psiak może zaśmiecać miejsce, aby wyrazić swoje niezadowolenie z Ciebie. Bądź świadomy, że twój najlepszy przyjaciel może być zdenerwowany niektórymi decyzjami, które go dotyczą. Na przykład, ma tendencję do splądrowania domu w odwecie.
Oto 4 postawy, które należy mieć, jeśli twój pies brudzi wszystko w twoim domuŹródło : Capture Instagram

Jakie są najlepsze metody komunikacji z psem?

Przede wszystkim pies musi być w stanie zrozumieć, że to, co zrobił, jest złe. Pies musi wiedzieć, że jest odpowiedzialny za bałagan , który zrobił w domu. Nie jest to jednak powód, by krzyczeć na niego na każdym kroku!

Zanim go zbesztasz, upewnij się, że. złapać go na gorącym uczynku. Tutaj możesz podnieść głos, a nawet trochę go ukarać. W ten sposób będzie myślał dwa razy przed powtórzeniem tej samej czynności. Jeśli upiera się, wtedy możesz spróbować nowych podejść.

Czytaj więcej
Ten bohaterski pies ratuje dwoje dzieci z ich płonącego domu

Pierwszą metodą jest oczywiście poświęcenie mu nieco więcej swojego czasu. Nie bez powodu weterynarze radzą, aby. zabieraj go na spacer każdego wieczoru. Poza tym pies nie potrzebuje wiele, poza tym, żeby z Tobą biegać i bawić się.

Oto 4 postawy, które należy mieć, jeśli twój pies zaśmieca wszystko w twoim domuŹródło : Capture Instagram

Każdy pies potrzebuje codziennych ćwiczeń. Pomaga to rozładować stres nagromadzony w ciągu dnia i utrzymać psa w dobrej kondycji. Jednak fakt, że lubi on bałagan może nie wystarczyć do zaspokojenia jego potrzeby aktywności.

Dobrze wyszkolony pies nigdy nie zrobiłby czegoś takiego!

Jeśli chcesz za wszelką cenę uniknąć chaosu w swoim domu, szkol psa od najmłodszych lat. Przyzwyczaj go do Twojej obecności, ale także do Twojej nieobecności. W każdej sytuacji musi respektować pewne pewną linię postępowania.

Możliwe, że kły były już dorosłe, gdy je przygarnąłeś. Wówczas nieco trudniej jest zmienić jego styl życia. Ale obecność zajęć, które mogą zrobić, może pomóc im spędzić dni w samotności. Rynek jest pełen zabawek specjalnie dla nich.

Czytaj więcej
Video: Moment ta mała dziewczynka i jej pies mają niesamowitą „rozmowę”

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.