Strona główna » Zwierzęta » Oto 3 rasy psów, które lepiej radzą sobie z samotnością, gdy wyjeżdżasz

Oto 3 rasy psów, które lepiej radzą sobie z samotnością, gdy wyjeżdżasz

Czy darzysz psy szczególnym uczuciem, ale nie masz czasu, aby się nimi opiekować? To nie problem, o ile adoptujesz rasę, która potrafi uszanować Twoje potrzeby. Oto kły, które z łatwością mogą być samowystarczalne. Opowiemy ci o nich wszystko!

Psy potrzebują ciągłej uwagi!

Od samego początku należy wiedzieć, że psy są bardzo zależne od swoich właścicieli. Nie ma sensu m.in. mieszkać z nimi jeśli nie możesz się nimi opiekować. Nie martw się, kły naprawdę nie potrzebują wiele.

Jedzenie, miejsce do spania i dużo uwagi to jedne z ich podstawowych potrzeb. Psy potrzebują spacerów i zabawy. Jest to niezbędne dla ich rozwoju osobistego. Zwłaszcza, że są bardzo towarzyskie.

Codzienne zadania dotyczące psa nie wymagają wiele czasu. Konieczne jest jednak poświęcenie m.in. kilka godzin w tygodniu dla jego rozwoju społecznego. Jak widać, kły potrzebują swoich właścicieli cały czas!

Rasy psów, które wymienimy poniżej, nie są niezależne. Jak wszystkie inne psy, potrzebują uwagi. Jednak potrafią one. łatwo poradzić sobie z samotnością jeśli są do niej przyzwyczajone. Oczywiście, muszą być do niej przyzwyczajone od najmłodszych lat.

Oto 3 rasy psów, które lepiej radzą sobie z samotnością, gdy wyjeżdżaszŹródło : Capture Instagram

Szpic niemiecki i Chow-chow!

The Szpic NiemieckiSzpic niemiecki na jedno wychodzi – jest małym psem. Jeśli nie zostaną odpowiednio wyróżnione, psy tej rasy można pomylić ze szczeniakami. W rzeczywistości są one bardzo przytulne i bardziej skłonne do życia domowego.

Ale nie popełnijcie błędu! Ich uroczy wygląd nie umniejsza ich zdolności do życia w pojedynkę. Aby to zrobić, wystarczy. zaaklimatyzować je po trochu. Dodatkowo jest doskonałym stróżem mieszkania, gdy właściciela nie ma w domu.

The Chow-chowto dość dumne zwierzę. Rasa ta wie, jak dbać o swojego właściciela i nie wymaga wiele w zamian. Rzeczywiście, mają raczej zimne nastawienie, chociaż są również bardzo czułe.

Spokój tego typu psów zapiera dech w piersiach. One nigdy nie „idą błagać o uczucia ani o uwagę swojego właściciela. Są one rzeczywiście uczuciowe. Psy tej rasy mają tylko pewne trudności w porozumiewaniu się.

Oto 3 rasy psów, które lepiej radzą sobie z samotnością, gdy wyjeżdżaszŹródło : Capture Instagram

The Welsh Corgi: bardzo specyficzna rasa psów!

Jak wszystkie inne psy, Welsh Corgi bardzo lubi swojego właściciela. Podobnie może mieć trudności z pozostawieniem go samego na dłuższy czas. Ma jednak również spokojny temperament, który pozwala mu radzić sobie w innych sytuacjach.

Według ekspertów, ten konkretny pies ma zwiększoną zdolność do adaptacji. W prostym języku, może być wygodny w każdym środowisku jeśli się do niego przyzwyczai. Stąd jego przydomek pies kameleon! Nie należy więc zostawiać go nagle samego. Trzeba go nadzorować.

Oto 3 rasy psów, które lepiej radzą sobie z samotnością, gdy wyjeżdżaszŹródło : Capture Instagram

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.