Strona główna » Zwierzęta » Oto 10 najlepszych rzeczy, których nie należy robić u weterynarza

Oto 10 najlepszych rzeczy, których nie należy robić u weterynarza

W tym artykule ujawniamy listę sugerowanych rzeczy, których nie należy robić, gdy idziesz do weterynarza. Rzeczy, które wielu ludzi zapomina zrobić, gdy idą do weterynarza.

10 rzeczy, których nie należy robić u weterynarza

1. Nie bądź niewdzięczny. Rzeczywiście, jeśli weterynarz wykonuje świetną pracę, powiedz dziękuję. Twoja postawa znajdzie odzwierciedlenie w przyszłych wizytach ze szczegółami z kliniki lub weterynarza, o których mowa, na temat ciebie i twojego zwierzaka.

2. Nie proś, aby Twoje zwierzę zostać poddany eutanazji, ponieważ stał się dla Ciebie ciężarem. Wizerunek i etyka są złe. Co więcej, to wybór profesjonalisty, czy dokonać eutanazji twojego zwierzaka, czy nie.

Czytaj więcej
Czy powinieneś dać swojemu psu gotowane lub surowe kości? Oto, co zaleca jeden z ekspertów

3. Dodatkowo, jeśli Twój pupil jest szczególnie agresywny, proszę powiedzieć o tym recepcjoniście podczas rezerwacji wizyty.

4. Nie należy pozostawiać zwierząt domowych w pokoju. poruszać się swobodnie po sali. Zwierzęta muszą być trzymane na smyczy. To nie jest czas towarzyski. Ponadto inne zwierzęta mogą być agresywne, przestraszone lub chore. W końcu jest to szpital dla zwierząt.

5. Nie należy pytać lekarza weterynarii o własne zdrowie. Wynika to z faktu, że weterynarz nie jest lekarzem i nie jest przeszkolony w zakresie medycyny ludzkiej.

10 rzeczy, których nie należy robić u weterynarzaŹródło : Capture Instagram

6. Dodatkowo, nie ufaj swojemu nastolatkowi zadania zabrania swojego chorego zwierzaka do weterynarza. Zwłaszcza jeśli nie wiedzą, po co je tam wysłałeś. To do właściciela zwierzęcia należy podróż. Ponadto weterynarz potrzebuje twojej obecności, aby porozmawiać z tobą, aby odpowiednio leczyć twojego zwierzaka.

Czytaj więcej
Ten szczeniak, mający zaledwie kilka tygodni, woła o pomoc

7. Jeśli masz zmartwienia finansowe , a Twoje zwierzę jest chore lub miało wypadek. Bądź proaktywny i wykup ubezpieczenie weterynaryjne dla psów lub kotów. Pokryje ono skutecznie Twoje rachunki weterynaryjne do kwoty 1000 euro.

8. Z drugiej strony nie należy ślepo przystępować do programu szczepień dla swojego zwierzęcia. Zapytaj swojego lekarza weterynarii, które szczepionki są niezbędne dla Twojego pupila.

9. Nie wydawaj wszystkich pieniędzy na leki Nie wydawaj wszystkich pieniędzy na drogie markowe leki. Istnieją generyki, które często są równie skuteczne. Jednak to właśnie w diagnostyce powinieneś wydać swoje pieniądze. W końcu jeśli nie potrafisz skutecznie zdiagnozować choroby lub dolegliwości, to jak myślisz, jak skuteczne będzie leczenie?

10. W końcu nie kontynuuj tego samego weterynarza jeśli go nie lubisz. Jest wielu dobrych i bardzo dobrych weterynarzy tam. Sprawdź ich w internecie i umów się na wizytę.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Czytaj dalej
Wszystko o Leonbergerze, olbrzymim, łagodnym psie o majestatycznym wyglądzie

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.