Strona główna » Zwierzęta » Niewiarygodna reakcja tego weterynarza, gdy nieznajomy obraża jego jednookiego szczeniaka

Niewiarygodna reakcja tego weterynarza, gdy nieznajomy obraża jego jednookiego szczeniaka

Niewiarygodna reakcja weterynarza na obelgi nieznajomego wobec jednookiego szczeniaka

James Greenwood, weterynarz i prezenter BBC, ma jednego z najsłodszych szczeniaków na świecie. To uroczy labrador o imieniu Oliver, który podbił jego serce od pierwszej chwili, gdy go zobaczył.

Oliver został uratowany jako szczeniak. Kilka miesięcy po jego narodzinach dorosły labrador brutalnie go zaatakował, powodując wypadnięcie oka.

Jest jedynym psem w miocie, który nie znalazł rodziny.

Ale weterynarz widział w szczeniaku kochającą istotę światła. Pomyślał, że pomimo swoich blizn, to miły mały piesek. Postanowił więc go adoptować.

Czytaj więcej
Dlaczego psy jedzą papier toaletowy?

Dziś jest to wspaniały kłębek futra który uwodzi wielu ludzi swoim sposobem bycia. Jednak dla innych Oliver nie jest tak atrakcyjny i mają czelność powiedzieć to otwarcie.

Tak właśnie stało się z prezenter BBC na rutynowym spacerze ze swoim szczeniakiem. Nieznajomy nagle wypowiedział obraźliwy komentarz na temat wyglądu Olivera.
Jednooki szczeniak: niesamowita reakcja weterynarza, gdy nieznajomy obraża jego zwierzakaŹródło: Capture Instagram

Greenwood udał się do sieci społecznościowe aby podzielić się złymi doświadczeniami, których doświadczył.

Na Instagramie zrozpaczony weterynarz powiedział:

„Do tego faceta dzisiaj: Oliver jest „wyjątkowo brzydki”. Ale jest szczeniakiem i nie może odpowiedzieć. Co sprawiło, że wyglądałeś kompletnie głupio. Naprawdę głupio.

Czytaj więcej
Oto dlaczego nie powinieneś spać z psem, według weterynarza!

The Lover powiedział swoim miłośnikom psów zwolenników ten gorzki moment. Jednak daleki od siania negatywnych uczuć wobec osoby odpowiedzialnej za ten okropny komentarz, podkreślił wszystkie pozytywne aspekty, które Oliver prowokuje u innych.

Szczęśliwieweterynarz wkrótce otrzymał wiadomości z wyrazami miłości dla Olivera.
Jednooki szczeniak: niesamowita reakcja weterynarza, gdy nieznajomy obraża jego zwierzakaŹródło: Capture Instagram

Wiele osób komentowało, jak piękny jest ten szczeniak. Ponadto wyrazili swoją miłość do psa, który pomimo swojego odmiennego wyglądu jest psem jak każdy inny. Wylew miłości i wsparcia został wzmocniony, gdy Greenwood otrzymał zdjęcia od swoich zwolenników pokazujące ich jednookie szczenięta.

Nie ma wątpliwości, że wszystkie szczeniaki są uroczeNiezależnie od tego, jakie blizny je wyróżniają. Na szczęście na każdą osobę, która robi negatywne komentarze, przypadają setki osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu.

Czytaj więcej
Spacerowała z psem i została zaatakowana przez stado krów

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.