Strona główna » Zwierzęta » Myślała, że jej córka bawi się „małym króliczkiem”, ale to było inne zwierzę!

Myślała, że jej córka bawi się „małym króliczkiem”, ale to było inne zwierzę!

Myślała, że jej córka bawi się z „baby rabbit”, ale to było inne zwierzę!

Z biegiem lat sieci społecznościowe stały się medium do rozpowszechniania wszelkiego rodzaju ciekawych lub zabawnych historii. Również w nich zazwyczaj pojawiają się zwierzęta lub dzieci w nietypowych sytuacjach. Treści te stają się bardzo popularne na tych platformach. Rzeczywiście, reakcje internautów pomagają tym historiom iść wirusowo.

Tak jest w przypadku filmiku, w którym występuje mała dziewczynka i zabawne zwierzę

Ten poszedł wirusowo z powodu reakcji matki na niespodziewane zwierzę. Rzeczywiście, na zdjęciach mała dziewczynka pojawia się obok swojego kota, który wydaje się bardzo rozbawiony, że bawi się z małym zwierzęciem.

W chwili, mała dziewczynka zadowolona była z tego, że jej kot bawił się z „małym królikiem”. W rzeczywistości jednak kot bawił się z innym zwierzęciem, na które polował.

Czytaj więcej
Człowiek strzela do 2 kotów, bo nie dawały mu spać

To zwierzę nie było królikiem, za jakiego je uważałaŹródło : Capture Instagram

Matka próbuje rozmawiać ze swoją małą dziewczynką , która próbuje podejść do kota i małego zwierzątka. Dziewczynce udaje się jednak tylko powiedzieć, że jest tam „mały królik”. Kiedy matka, bardzo zaintrygowana, pyta ją „Kto bawi się z małym królikiem? Jej odpowiedzią był kot.

„Och, jakie to słodkie… to dziecko! wykrzykuje matka.

Sytuacja zmienia się jednak, gdy mała dziewczynka postanawia pójść do swojego pokoju, aby zobaczyć, co dzieje się z kotem. Wchodząc do pokoju, wskazuje mamie miejsce, w którym bawią się zwierzęta.

W tym momencie, matka uświadamia sobie, że w rzeczywistości był to duży szczur, który próbował uciec ze szponów kotki. Ponadto zwierzę zdołało uciec, przechodząc między bosymi stopami dziewczynki.

Czytaj więcej
Oto 10 niesamowicie pięknych zdjęć zakochanych zwierząt

pic.twitter.com/bzCDwWLzCY

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 10 marca 2023 r.

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Czytaj więcej
5 najbardziej podatnych na raka ras psów

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.