Strona główna » Zwierzęta » Mistrz podróżuje 500 km, aby znaleźć swojego skradzionego psa

Mistrz podróżuje 500 km, aby znaleźć swojego skradzionego psa

Psy są wspaniałymi towarzyszami życia. Uczą nas, kochają, dbają o nas nawet wtedy, gdy nie zwracamy na nich uwagi, karmią nasze dusze i zawsze dają nam powody do dobrego samopoczucia.

Psy to bardzo wyjątkowe istoty, które odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Poza byciem zwierzęciem domowym lub towarzyszem zabaw, pies pełni rolę opiekuna pod każdym względem.

Psy są mistrzami bezwarunkowej miłości. Są wierne, nigdy nie zapominają się przywitać lub merdać ogonem, gdy nas widzą. W zamian te czworonożne anioły chcą tylko jednego: miłości, dobrego jedzenia i wody.

Utrata psa to najbardziej bolesna rzecz, jaka istnieje. Więc ci, którzy nie znajdują swojego zwierzaka, są pozostawieni do rozpaczy przez wiele miesięcy, ale ta historia ma szczęśliwe zakończenie.

Mistrz podróżuje 500 km, aby znaleźć swojego skradzionego psa

Poniższa historia dotyczy zjazdu między zaginionym psem a jego właścicielem po długim czasie. Pies rzeczywiście był bardzo daleko od domu.

Właściciel podróżuje 310 mil, aby znaleźć skradzionego psaŹródło : Capture Instagram

Bandit, roczny owczarek malinois, zniknął ze swojego domu w Côte d’Or we Francji. Właściciel Bandita, Farid, był zdruzgotany jego zniknięciem i szukał go przez wiele miesięcy. Osiem miesięcy później Bandit został znaleziony na poboczu drogi.

Biedny pies został skradziony cztery miesiące po urodzeniu. Bandit przebywał poza domem bez obroży.

Dzięki wspaniałej pracy ratowniczej schroniska dla zwierząt, wspaniałych wolontariuszy i mikrokultury, Bandit i Farid mają nadzieję być razem przez wiele lat.

Właściciel podróżuje 310 mil, aby znaleźć skradzionego psaŹródło : Capture Instagram

„Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy pomogli go znaleźć” – mówi Farid. mówi Farid.

„To najlepszy dzień w moim życiu” – powiedział. Jak widać na poniższym filmie, było to bardzo emocjonalne i piękne ponowne spotkanie dla Bandita i jego przewodnika, a także wolontariuszy, którzy pomogli w poszukiwaniach.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.