Strona główna » Zwierzęta » Mężczyzna znajduje w swoim domu dziwne stworzenie i odkrywa najgorsze

Mężczyzna znajduje w swoim domu dziwne stworzenie i odkrywa najgorsze

Video: Mężczyzna znajduje w swoim domu dziwne stworzenie i odkrywa najgorsze

Rodzina sfilmowała dziwne wężopodobne zwierzę z rogami po znalezieniu go w łazience swojego domu w Birmie, ale odkryła więcej Później odkryli, że był to robak młotkowy.

Poza tym, że zawiera silnie toksyczny jad, te zwierzęta mogą urosnąć do rozmiarów węża. A ich częstsze obserwacje to nie jedyna rzecz, która niepokoi opinię publiczną.

Mężczyzna znajduje w swoim domu dziwne stworzenie i odkrywa najgorsze:

Na udostępnionych zdjęciach przerażające czarne zwierzę pełznie po ścianie, wywołując u nich wiele strachu.

Właściciel domu, Aung Aung, powiedział, że najpierw myśleli, że to był rogaty wążale byli w stanie udowodnić, że to faktycznie robak młotkowy, ze względu na jego oślizgły wygląd.

„To był pierwszy raz, kiedy widziałem taki dziwny rogaty robak i znalazłem go w mojej łazience,” powiedział Aung.

Według mężczyzny, kiedy podzielił się zdjęciami zwierzęcia, jego znajomi powiedzieli mu, że to ten gatunek robaka.

„Ten robak młotkowy miał głowę w kształcie półksiężycajak młot – powiedział.

Video: Mężczyzna znajduje w swoim domu dziwne stworzenie i odkrywa najgorszeŹródło: Capture Instagram

Robak młotkowy pochodzi z Indochin i jest szeroko rozpowszechniony w kilku krajach na świecie.

Gatunek ten charakteryzuje się półksiężycowatą, młotowatą głową i zwykle żywi się dżdżownicami, ślimakami i larwami owadów.

Hammerhead worms są najczęściej spotykane w regionach tropikalnych i subtropikalnych rejonach świata, gdyż do życia potrzebują wysokiej wilgotności. Preferują więc chłodne miejsca i zwykle żerują w nocy, gdyż są wrażliwe na światło.

W rzeczywistości niektóre władze zdrowotne badają obecność tego robaka w wielu krajach, aby ustalić, czy uznają go za gatunek inwazyjny, ponieważ może on wytępić dżdżownice, które są kluczowe dla ekosystemów i upraw.

Wreszcie, ten gatunek robaka ma truciznę, która nie stanowi poważnego zagrożenia dla ludzi, ale które mogą powodować podrażnienie skóry przy bezpośrednim kontakcie z robakiem.

Obejrzyjcie filmik poniżej:

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy aby sprawdzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.