Strona główna » Zwierzęta » Mężczyzna wydaje 15 000 euro, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu psem

Mężczyzna wydaje 15 000 euro, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu psem

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Chodzenie, zabawa piłką, czołganie się i spanie w klatce – to wszystko czynności psa Toco. Kiedy więc przechadza się ulicami Japonii, nikt nie zauważa, że ten pies collie to tak naprawdę człowiek!

„Mam na imię Toco, chciałem być zwierzęciem i zostałem Collie. Ten kanał przynosi wam filmy o najbardziej niezwykłym collie w historii! Tym razem mogę wreszcie spełnić marzenie, które miałem od dziecka: stać się psem i wyjść na spacer” – mówi na swoim kanale YouTube człowiek-pies.

Mężczyzna, którego tożsamość nie jest znana, poświęca się zamieszczaniu w sieci filmów, w których żyje codziennym życiem psa.

Czytaj więcej
Słyszy z krzaków rozdzierający serce krzyk, jego pies rozumie i reaguje natychmiast

Mężczyzna wydaje 15 tysięcy euro, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu psem

W jednym z nagrań, Toco zachowuje się jak każde inne zwierzę. Denerwuje go wejście do swojej budy w nocy. Dlatego nawet szczeka na swojego właściciela, żeby go wyprowadził.

Także w innych filmikach, fałszywy pies próbował zjeść koncentrat. Ale także chodził po plaży, a nawet tarzał się w trawie.
Ten pies to tak naprawdę człowiekŹródło : Capture Instagram

Toco zaciągnęło się na pomoc firmy kostiumowej Zeppet. Zaprojektowanie idealnego kostiumu zwierzęcia zajęło im kilka tygodni. Japończyk zainwestował w kostium 15 tysięcy dolarów.

„Struktura ludzkiego szkieletu bardzo różni się od struktury psa. Dlatego spędziliśmy dużo czasu na studiowaniu, jak sprawić, by wyglądał jak pies. Ponadto skompilowaliśmy zdjęcia wykonane pod różnymi kątami, aby odtworzyć sierść collie. I zaprojektować ją w taki sposób, aby futro opadało naturalnie – powiedziała firma kostiumowa.

Czytaj więcej
Oto jak łatwo rozpoznać, czy twój kot jest chory

pic.twitter.com/XkmQ1GXQwK

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 9 marca 2023 r.

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Do przeczytania
Wideo: Przezabawna reakcja księdza na kopulowanie psów w środku mszy św.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.