Strona główna » Zwierzęta » Mężczyzna widzi łosia i jest zaskoczony tym, co ma w pysku.

Mężczyzna widzi łosia i jest zaskoczony tym, co ma w pysku.

Kilka dni temu James West jechał samochodem w pobliżu swojego domu na Alasce, gdy coś przykuło jego uwagę. Za kontenerami na drodze West zobaczył młodego łosia. Znalezienie tam tego zwierzęcia było bardzo dziwne.

Co więcej, po bliższym przyjrzeniu się, scena stała się jeszcze dziwniejsza. Rzeczywiście, West zauważył, że były tam coś w pysku łosia. Nie mając pewności, co to było, pan West postanowił zatrzymać się i przyjrzeć temu bliżej.

„Poszedłem zobaczyć, co to było.wyjaśnia. „Im bardziej się zbliżałem, tym bardziej widziałem, że jego oddech nie był normalny i że mocno żuł…

Aby przeczytać
Koty są nauczycielami, którzy uczą nas tych lekcji

Pan West zauważył wtedy, że łoś miał w gardle plastikową torbę, która uniemożliwiała mu normalne oddychanie.

„Od razu wiedziałem, że potrzebuje pilnej pomocy”

Dzikie łosie często bronią się, gdy postrzegają zagrożenie zbyt blisko. Pan West podszedł więc ostrożnie, próbując zdobyć zaufanie zwierzęcia.
Mężczyzna widzi łosia i jest zaskoczony, gdy widzi, co ten ma w pyskuŹródło : Capture Instagram

„Prędkość i siła pędu są nieubłagane. Wystarczy jedno kopnięcie, by umieścić kogoś w szpitalu lub nawet zabić”, mówi West. „Po około 10 minutach rozmowy i powolnego zbliżania się do niego, w końcu zrozumiał, że nie jestem tam, by go skrzywdzić.

W końcu West zbliżył się wystarczająco blisko i chwycił worek na śmieci zwisający z pyska łosia. Następnie zaczął strzelać.

Czytaj więcej
Dziwne filmy z psami terroryzują internet: „Zachowują się jak ludzie

„Torba wyszła dość łatwo”, mówi pan West.

Pozbyć się przeszkody która blokowała jego gardło, pęd nagle się zmienił. „Zaczął się ekscytować i dobrze bawić. Był nawet moment, w którym bałem się, że spróbuje się ze mną bawić i niechcący mnie skrzywdzi.

Mężczyzna widzi łosia i jest zaskoczony tym, co ma w pyskuŹródło : Capture Instagram

Od tego momentu Elk zdawał się uważać Westa za przyjaciela.

Po udzieleniu pomocy łosiowiWest postanowił pozbierać śmieci i gruz na ziemi i wyrzucić je do śmietnika, aby nie stanowiły zagrożenia dla innych zwierząt. Robiąc to, znalazł dynię, którą ktoś wyrzucił.

Zaoferował ją głodnemu łosiowi, który następnie ochoczo ją pożarł.

Czytaj dalej
5 smutnych i uroczych memów z kotami do udostępnienia na WhatsApp

Mężczyzna widzi łosia i jest zaskoczony, widząc, co ma w pyskuŹródło : Capture Instagram

„Byłem w naprawdę dobrym nastroju i szczęśliwy”powiedział pan West. Rzeczywiście, został przez chwilę, obserwując zabawę łosia, ponieważ był tak szczęśliwy, że żyje. Następnie zrobił kilka zdjęć, aby uwiecznić ten moment.

WreszcieWest odszedł, pozostawiając niegdyś groźne zwierzę w znacznie lepszym stanie, niż je zastał.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.