Strona główna » Zwierzęta » Mężczyzna ratuje 2 porzucone pitbulle, a one mu dziękują

Mężczyzna ratuje 2 porzucone pitbulle, a one mu dziękują

Czasami, kiedy oszczędzasz zwierzęże zwierzę ratuje również ciebie. To właśnie uświadomił sobie pewien człowiek, gdy jego psy uratowały go pitbulle, które adoptował.

Mężczyzna, Robert McGowan, znalazł dwie suczki pitbulla w lokalnym schronisku dla zwierząt. Psy miały najwyraźniej ciężkie życie i zostały porzucone.

Na stronie pit bulle to rasa najczęściej spotykane w budach. Niestety mają one opinię psów agresywnych, co zniechęca ludzi do ich adopcji.

Ale Robert otworzył swoje serce dla obu biedne psyZaadoptował je i nadał im imiona Ellabelle i Ladybug.

Dał im kochający dom, a dwa pitbulle okazały się dobre i zabawne.

Wtedy, w niefortunnym incydencie, pit bulle ujawniły swój prawdziwy charakter.

Robert był w garażu pewnej nocy, kiedy został zaatakowany przez czterech nieznanych mężczyzn. Uderzyli go, podbili oko i zamierzali ukraść mu samochód.

Źródło: Capture Instagram

Poprosili o jego klucze, a Robert powiedział im, że są w domu. Mężczyźni nie wiedzieli jednak, co jeszcze znajdą w środku domu.

Nagle, dwa pitbulle rzuciły się by bronić swojego panaszczekanie i gonienie agresorów.

„Gonili ich” – powiedział Robert. „Moje suki wbiegły do garażu i mnie broniły”.

„Stały tam szczekając i dając do zrozumienia, że nikt nie może mnie skrzywdzić. Czwórka nieznajomych wyszła.

Według pana Roberta, psy są potulne i wcale nie są agresywne, wbrew opinii o ich rasie. Ale nie wahałyby się ani chwili, by przejść do defensywy, gdyby ich pan był zagrożony.

Źródło : Capture Instagram

Ta historia pokazuje, jak bardzo jak lojalne mogą być uratowane psy i czułości. Łatwo sobie wyobrazić, jak mogłoby być, gdyby Robert nie zabrał ich do domu. Robert prosi wszystkich o przeczytanie jego historii i rozważenie adopcji psów.

„Uratowałem ich. To były psy niechciane” – napisał. „A oni uratowali mi życie. Pomyśl o adopcji psów i ratowaniu ich z hodowli. Mogą też uratować ci życie.

Brawa dla tych dwóch pitbulli! Niech wszyscy wiedzą, jak bardzo uratowane psy może być niezwykły, podziel się tą wspaniałą historią.

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela, Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, my polecam aby odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.