Strona główna » Zwierzęta » Lwie młode wychodzi z podszycia w poszukiwaniu matki z dziwnym rykiem

Lwie młode wychodzi z podszycia w poszukiwaniu matki z dziwnym rykiem

Video: Lwie młode wychodzi z runa leśnego w poszukiwaniu matki z dziwnym rykiem

Gdybyśmy mieli stanąć twarzą w twarz z dorosłym lwem, pobieglibyśmy w przeciwnym kierunku. Jednak, gdy natkniemy się na urocze lwie młode, to już inna historia.

Może to lwie młode chce cię przestraszyć, a może po prostu chce znaleźć swoją matkę. Ale tak czy inaczej, ten ryk sprawi, że się zakochasz.

Miliony ludzi obejrzało ten film online i nie trudno się domyślić dlaczego. Lwy to majestatyczne zwierzęta, które żyją na wolności. My, ludzie, mamy więc do nich duży szacunek. Nawet w kulturze popularnej lwy miały swoje miejsce. Odwołujemy się do klasyków Disneya, takich jak film animowany „Król Lew”.

Lwie młode wychodzi z podszycia w poszukiwaniu matki z dziwnym rykiem

Zetknięcie się twarzą w twarz z lwem musi być niesamowitym przeżyciem dla każdego. Na szczęście nie jest to coś, co zdarza się bardzo często. Lew musi żyć na wolności, oddzielony od człowieka i pozwalający mu żyć w spokoju.

Video: Lwie młode wychodzi z podszycia w poszukiwaniu matki z dziwnym rykiemŹródło: Capture Instagram

Duży lew może przestraszyć każdego. Ale kiedy są młode, są tak samo łagodne i niewinne jak inne zwierzęta. Właśnie dlatego ten kub skradł wiele serc…

Oto filmik:

Video: Lwie młode wyłania się z podszycia w poszukiwaniu matki z dziwnym rykiem pic.twitter.com/MWICaE6iXi

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) February 20, 2023

Może więc chce nas przestraszyć swoim rykiem. Jednak on. na pewno szuka swojej matki. W każdym razie jego uroczy ryk z pewnością nie wywołuje takiego strachu, jak gdyby pochodził od dorosłego lwa.

Rzeczywiście, to młode chce tylko odnaleźć swoją matkę. Nie jest więc przerażające. Wręcz przeciwnie, jest uroczy… To dlatego stopił tysiące internautów.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.