Strona główna » Zwierzęta » Kot wyrzucony na ulicę, ponieważ jego właściciel nie mógł znieść sierści na nim

Kot wyrzucony na ulicę, ponieważ jego właściciel nie mógł znieść sierści na nim

Kot wyrzucony na ulicę, ponieważ jego właściciel nie mógł znieść sierści na jego ciele

Pozbycie się zwierzaka to decyzja podejmowana tylko w skrajnych przypadkach. Wygląda na to, że każda osoba ma własną granicę tolerancji. Pewien mężczyzna postanowił wyrzucić swojego kota z domu, ponieważ zostawiał za dużo sierści na jego ubraniach!

Kot, który nie zrobił nic złego, zostaje wyrzucony!

Chanel była bardzo uroczą i kochaną kotką. Była jeszcze bardzo młoda, miała zaledwie półtora roku. W domu, w którym mieszkała, zawsze była czuła!

Kotka bardzo dobrze dogadywała się z prawie wszystkimi wokół niej. Niezależnie od tego, czy byli to ludzie, czy inne zwierzęta w domu (nawet psy), Chanel była przyjazna. Była dobrą przyjaciółką i stworzyła silną więź z swoją panią!

Do poczytania
Ten zdezorientowany pies utknął w ogrodzeniu, płacze z radości, gdy go znajdują

Powiedzenie „nie można zadowolić wszystkich” było niestety prawdziwe w przypadku Chanel. Rzeczywiście, mały kot miał paskudną wadę która nie była tak poważna, ale przeszkadzała szczególnie jednej osobie. Trzeba przyznać, że pan domu nie docenił tej cechy kuli włosowej!

Według właściciela Chanel zrzucała zdecydowanie za dużo. Fakt, że niektóre włosy zwierzęcia przywierały do ubrań mężczyzny, był ostatnią kroplą. Więc wziął bardzo bolesną i radykalną decyzję w odniesieniu do jej cipki!

Mistrz postanowił eksmitować swojego pupila!

Choć kot był uroczy i kochany, właściciel miał go dość. Rzeczywiście, mężczyzna nie mógł już tego znieść konieczności usuwania kocich włosów przyklejonych do jego ubrania za każdym razem. Postanowił więc wyrzucić małą Chanel z domu, w którym dorastała!

Kot wyrzucony na ulicę z powodu sierści, której właściciel nie mógł na nim znieśćŹródło: Capture Instagram

Żona właściciela Chanel była przeciwna pomysłowi eksmisji zwierzęcia. Kobieta szczególnie polubiła małego kotka i łączyła ich wyjątkowo silna więź. Niestety nie była w stanie przekonać męża do zmiany zdania!

Czytaj więcej
Odgrywa wielki żart na swoim psie: reakcja zwierzęcia jest przezabawna!

Mimo to kobieta nie pogodziła się z faktem, że kot wałęsa się po ulicach. Dobrze znała Chanel i wiedziała, że będzie ona przestraszona światem zewnętrznym i groziło mu, że nie przeżyje. Postanawia więc interweniować, aby uratować swojego zwierzaka!

Krótko po tym, jak mąż eksmitował kota, kobieta postanowiła go odzyskać. Następnie podjęła decyzję o wysłaniu małej Chanel do schroniska. Dlatego ma nadzieję, że zwierzę będzie w stanie znaleźć rodzinę, w której wszyscy będą mogli go pokochać!

Świetlana przyszłość z dala od konfliktów dla małego kota!

Ta wzruszająca historia Chanel była opowiedziana na wideo przez schronisko, które ją przyjęło. Schronisko to Humane Society of Broward County. Wiele osób było poruszonych, gdy usłyszeli historię małej kotki, która została deportowana!

@humanebroward Wyrzucona z domu 💔 Ta słodka dziewczynka została pozostawiona na zewnątrz, aby sama sobie radzić tylko dlatego, że jeden z jej byłych właścicieli nie lubił mieć kociej sierści na swoich ubraniach! Kiedy drugi właściciel zobaczył, co się dzieje, zdecydował, że najlepiej będzie, jeśli ten piękny kotek znajdzie nową rodzinę 🥺 Ma na imię Chanel i jest słodką, ale nieśmiałą 1,5-roczną kotką Calico. Proszę, daj jej dom, na jaki zasługuje! ❤️ #foryou #fyp #cat #catrescue #adoptme #catsoftiktok #catvideo #sadcat #foryoupage #florida #cats ♬ oryginalny dźwięk – Humane Society Broward County

Aby przeczytać
Przedstawia mężowi swojego nowego psa, a on zdaje sobie sprawę, że to niebezpieczne zwierzę!

Nie mogąc zbyt długo przetrzymywać kotki w schronisku, pracownicy jak najszybciej zaczęli szukać dla niej domu. Przejmujące wideo szybko pomogło Chanel znaleźć dom. nowa rodzina. Dziś jest szczęśliwa w nowym domu, który uwielbia ją pomimo jej małej wady!

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.