Strona główna » Zwierzęta » Kot utknął w drzwiach garażowych, policja musi interweniować

Kot utknął w drzwiach garażowych, policja musi interweniować

Ciekawość to jedna z najważniejszych cech kotów. Dlaczego są tak ciekawi? Przede wszystkim musimy pamiętać, że koty to zwierzęta łowne. Ich instynktem jest szybkość, czujność, ostrożność, spryt i precyzja. Ciekawość jest więc szczególnym atrybutem.

Każdy kto ma zwierzęta domowe zgadza się, że nasze ukochane zwierzęta są bardzo ważne w naszym życiu. Wiele osób jest gotowych zrobić dla nich wszystko. Właściciele zwierząt domowych nie są jedynymi, którzy starają się chronić swoje pupile. zwierzęta niebezpieczeństwa. Nawet służby ratownicze robią wszystko, by pomóc zwierzęta w niebezpieczeństwie.

Ten kot utknął w drzwiach

Jakiś czas temu, Mike Scott, z okręgu policyjnego Ascension Parish w Luizjanie, otrzymał telefon alarmowy o kocie, który znalazł się w dość delikatnej sytuacji. Kiedy przybył na miejsce zdarzenia, zastał bardzo nietypową sytuację.

„Nigdy wcześniej, w ciągu wszystkich moich lat służby, nie mogłem sobie wyobrazić, co zobaczę, gdy dotrę na miejsce zdarzenia po wezwaniu pogotowia, powiedział Mike w oświadczenie udostępnione przez Szeryf parafii Ascension Biuro Facebook-sida.

W drzwiach utknął kot - chwała policjantowi, który ostrożną ręką zdołał go uwolnićŹródło : Capture Instagram

Kociak został znaleziony w drzwiach garażowych.. Dzięki wiedzy Mike’a funkcjonariusz wiedział dokładnie, co zrobić, aby uwolnić kota bez ryzyka obrażeń. Wspólnie usunęli materiał z górnej części bramy garażowej. Kiedy usunęli wystarczającą ilość materiału, Mike był w stanie, ostrożną ręką uwolnić kota.

Kot został uwolniony bez szwanku.

Uwolnienie kota trwało kilka godzin, w tym czasie właścicielka ciągle wchodziła i wychodziła z domu mówiąc: „O mój Boże, Bella!

W drzwiach utknął kot - chwała policjantowi, który ostrożną ręką zdołał go uwolnićŹródło: Capture Instagram

I właśnie wtedy, gdy właściciel wrócili do domu, że poznali logiczne wyjaśnienie tajemnicy. To nie było tak, że właściciel był krzywdzicielem zwierząt, co najwyraźniej się stało, że kot położył się na drzemkę na szczycie drzwi garażowych, gdy były otwarte.

Właściciel opuścił dom i zamknął drzwi garażowe wychodząc, więc kot utknął.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.