Strona główna » Zwierzęta » kot otwiera drzwi mikrofalówki i kradnie pizzę

kot otwiera drzwi mikrofalówki i kradnie pizzę

Pewna internautka podzieliła się filmikiem ze swoim kotem i zaskoczyła wszystkich. Jej kot zdołał otworzyć drzwi mikrofalówki, wyczuwając w środku pizzę. „Mikrofalówka była szeroko otwarta, pizza leżała na podłodze i większość z niej zniknęła” – napisała na TikTok.

Filmy o kotach są naprawdę rodzajem treści, które teraz biorą sieci społecznościowe szturmem. Rzeczywiście, użytkownicy mają tendencję do zaczepiania się na filmach, które pokazują umiejętności i przygody tych kotów.

Z tego powodu konta, na których znajdują się treści dotyczące tych zwierzęta domowe są często bardzo udane. Jednym z takich profili jest profil Brittany Schiesl, młodej Amerykanki mieszkającej w Oregonie, która ujawnia codzienne życie swoich kotów.

Zdolność kota do otwierania drzwi mikrofalówki

Jednym z jego najczęściej oglądanych i najbardziej wpływowych filmów jest ten, w którym jego kot jest widziany otwierając mikrofalówkę w jego kuchni. Wszystko zaczęło się pewnego dnia, gdy młoda kobieta zostawiła w maszynie kawałek pizzy.

Video: Inteligencja kota, który otwiera drzwi mikrofalówki swojego właścicielaŹródło : Capture Instagram

Przyciągnięty przez zapach, zwierzę rzeczywiście podeszło do lady kuchni. Następnie złapała łapą za uchwyt mikrofalówki. Po kilku sekundach kotu udało się idealnie otworzyć drzwi urządzenia.

pic.twitter.com/b7HKwzuvVM

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 7 lutego 2023 r.

„Mikrofala była szeroko otwarta, pizza leżała na podłodze, a większość z niej zniknęła” – napisała na TikTok.

Stało się to nawykiem dla jej kota. Brittany Schiesl musiała założyć domowej roboty zamek na drzwi urządzenia. I to oczywiście tak, by jej czworonożny przyjaciel nie mógł go już otworzyć. Wideo, które od stycznia ma ponad 11 milionów wyświetleń.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.