Strona główna » Zwierzęta » Kociak został znaleziony w śmietniku, jest tak rzadki jak jednorożec

Kociak został znaleziony w śmietniku, jest tak rzadki jak jednorożec

Kociak został znaleziony w śmietniku i jest tak rzadki jak jednorożec

Martyr nie jest zwykłym kociakiem. Została znaleziona w koszu na śmieci po tym, jak przechodzień usłyszał jej miękkie miauczenie dochodzące z wnętrza.

Kotek najwyraźniej został tam porzucony ze złamaną przednią łapką.

Opowieść o kocie Męczenniku

Na szczęście jej nowa matka doskonale wiedziała, jak jej pomóc i została wyleczona, ale nosi nadal nosi jego szyszka z dumą.

Męczennik ma niestety straciła tylną nogę na skutek gangreny. Jednak jej matka miała doświadczenie w hodowli kociąt i mimo wszystko pomogła jej dojść do siebie.

Daleko od jej skromnych początków na wysypisku, niedawno odkryli, że Martyr był kotem płci męskiej!

Podczas gdy większość kotów calico są samice, Martyr jest bardzo rzadkim wyjątkiem. Rzeczywiście, do niedawna mówiono na nią „ona”.

Źródło: Capture Instagram

Podobno tylko 1 na 3000 kotów calico to mężczyzna!

Wynika to z chromosomu X kociąt, co daje im pomarańczowo-czarne umaszczenie. U kotek, ze względu na obecność podwójnych chromosomów X, ich wygląd jest taki, jaki uważa się za wygląd kota calico: biały płaszcz podstawowy zwieńczony pomarańczowym i czarnym futrem.

Dlatego, aby kot wyglądał jak calico, musi mieć dwa chromosomy. Chromosomy X oprócz chromosomu Y.

Męczennik jest cudem natury

Urocza twarz męczennika poszedł wirusowo na stronie Imgur, kiedy siostrzenica jej nowej matki zamieściła wszystkie zdjęcia przedstawione w tym artykule!

Źródło : Capture Instagram
Nie rezygnuj ze swojego kota

Czy wiesz, jaki jest średni czas, w którym kot domowy może pozostać na ulicy? 6 miesięcy. To powinno być dla ciebie bardzo jasne, koniec z wymówkami: Jeśli jesteś dobrym człowiekiem, nie porzucaj swojego kota.

W ciągu ostatnich kilku miesięcypopulacja porzuconych kotów domowych potroiła się, powodując uciążliwe sytuacje dla sąsiadów i poważne sytuacje dla porzuconych kotów.

Niestety, niektórzy ludzie nie kochają już swoich kotów, porzucić go przy ul. Koty te są zwykle atakowane i izolowane, a w większości przypadków kot kończy się śmiercią, z powodu urazy lub wypadki.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.