Strona główna » Zwierzęta » Kobieta widzi nieprzytomnego psa w rzece i wskakuje, by mu pomóc, tylko po to, by odkryć coś naprawdę bolesnego

Kobieta widzi nieprzytomnego psa w rzece i wskakuje, by mu pomóc, tylko po to, by odkryć coś naprawdę bolesnego

Kobieta widzi nieprzytomnego psa w rzece i skacze, aby mu pomóc, a następnie odkrywa coś naprawdę bolesnego

Często mówi się. „Być we właściwym miejscu o właściwym czasie i Jane Harper wie o tym lepiej niż ktokolwiek inny po dokonaniu makabrycznego odkrycia w rzece. Ta bohaterska kobieta spacerowała ze swoimi psami wzdłuż rzeki Trent w Nottinghamshirew Anglii, kiedy zobaczyła coś, co zszokowało ją i wszystkich miłośników zwierząt w kraju.

Ale dlatego, że znalazła się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, udało jej się uratować psa. Jane rzeczywiście widziała w wodzie psa, który się nie ruszał. Obawiała się najgorszego i myślała, że jest martwy, dopóki nie podeszła bliżej i nie zdała sobie sprawy z horroru, jaki znosił pies.

Powierzyła własnego psa swojej przyjaciółce i wbiegła do lodowatej wody, aby pomóc cierpiącemu w rzece zwierzęciu. „Wyglądało to jak martwy pies, potem mrugnęło, więc zapytałem (.Joanne), żeby zabrać moje psy, żebym mógł wejść do wody, Jane powiedziała BBC News.

Kobieta widzi nieprzytomnego psa w rzece i wskakuje, aby pomóc, a następnie odkrywa coś naprawdę bolesnegoŹródło: Capture Instagram

„Myśleliśmy, że utknął w rzece, ale kiedy próbowałem go wyciągnąć, nie mogłem go ruszyć.

Rzeczywiście: „Woda była tak mętna, że początkowo nie mogłem dostrzec skały. To było straszne.”

Suka zdążyła oprzeć głowę na kamieniu, żeby odetchnąć, a kiedy Jane ją wyciągnęła, inna kobieta podbiegła z ręcznikami aby owinąć psa, a mężczyzna zaoferował jej swój sweter.

„Była całkowicie zamrożona – wszyscy myśleliśmy, że umrze. To było bardzo emocjonalne, BBC News podało.

Kobieta widzi nieprzytomnego psa w rzece i skacze na pomoc, a następnie odkrywa coś naprawdę bolesnegoŹródło: Capture Instagram
Okrucieństwo wobec zwierząt

Po pędzeniu do pierwszej kliniki weterynaryjnej, zobaczyli, że pies ma chip i imię „Bella”. Udało im się wtedy ustalić nazwiska jej właścicieli.

Kobieta widzi nieprzytomnego psa w rzece i wskakuje, aby pomóc, a następnie odkrywa coś naprawdę bolesnegoŹródło : Capture Instagram

Jeden mężczyzna jest podejrzany o to okrucieństwo wobec zwierząt, podaje gazeta The Mirror.

Policja powiedziała, że chociaż pies był bardzo chorywykazuje oznaki poprawy i jest nadzieja, że przeżyje swoją mękę.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.