Strona główna » Zwierzęta » Kobieta nagrywa swojego kota, gdy nie ma go w domu. Widząc jego smutek, nie może zostawić go w spokoju

Kobieta nagrywa swojego kota, gdy nie ma go w domu. Widząc jego smutek, nie może zostawić go w spokoju

Video: Kobieta nagrywa swojego kota, gdy nie ma go w domu. Widząc jego smutek, nie może zostawić go w spokoju

Koty są bardzo przytulnymi zwierzętami domowymi. Ale nawet jeśli są niezależne, mogą czasami tęsknić za swoimi właścicielami podczas długich dni w domu, gdy ich właściciele są w pracy.

Ida Myrin, z Värmland w Szwecji, postanowiła sfilmować swojego kota podczas swojej nieobecności, a ona może naprawdę zaświadczyć, jak bardzo tęsknimy za naszymi zwierzętami.

Kot płacze, kiedy wychodzi

Ida zostawiła swoją kotkę Isolę samą w domu na 30 minut, ponieważ ona i jej chłopak musieli pojechać do weterynarza ze swoim drugim kotem i byli ciekawi, co Isola może robić pod ich nieobecność. Postanowili więc sfilmować to, co działo się na korytarzu.

Video: Kobieta nagrywa swojego kota, gdy nie ma go w domu. Widząc jego smutek, nie może zostawić go w spokojuŹródło : Capture Instagram

W klipie, wrzuconym na Reddit i komentowany przez setki tysięcy użytkowników, widać kota, który idzie korytarzem ze smyczą w ustach i „płacze”.

„Śmialiśmy się”.

Ida początkowo myślała, że klip jest po prostu uroczy, ale po obejrzeniu go kilka razy, zaniepokoiła się.

„Pierwsza minuta kręcenia filmu upłynęła pod znakiem całkowita cisza i już mieliśmy przestać oglądać zdjęcia. Ale potem przyszła na spacer z liną w ustach i śmialiśmy się, bo była taka słodka, Ida mówi Newsnerowi.

Video: Kobieta nagrywa swojego kota, gdy nie ma go w domu. Widząc jego smutek, nie może zostawić go w spokojuŹródło: Capture Instagram
Kontynuował:

„Wtedy zacząłem się czuć trochę źle, bo krzyczał za 20 minut.”

„Och, co za smutny śmiech”, pisze jedna osoba.

„Doprowadziło mnie to do płaczu”, pisze inna osoba.

Ida tłumaczy, że Isola potrafi też marudzić, gdy są w domu, a tak duża reakcja ją zaskoczyła.

Media zagraniczne pisał o niej i wielu chciało udzielić jej rady, jak zmniejszyć koci lęk. Niektórzy nawet insynuowali, że źle traktuje swojego kota. „Niektórzy ludzie pisali absolutnie szalone rzeczy, ona nigdy nie skrzywdziłaby zwierzęcia, była tylko sama w domu przez krótki czas, wyjaśnia.

Ida dochodzi jednak do wniosku, że Isola jest szczęśliwym kotem. Często jest zrzędliwa, ale wydaje się być szczęśliwa. Ma też w domu kocią przyjaciółkę i uwielbiają się nawzajem.

Ale Ida rozumie. Dziś czuje, że po obejrzeniu zdjęć kota trudno jej wyjść z domu.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.