Strona główna » Nowosci » Jest tylko jeden mecz do przeniesienia, aby zrównoważyć równanie, ale który? Tylko geniusze przechodzą ten test IQ w mniej niż 15 sekund.

Jest tylko jeden mecz do przeniesienia, aby zrównoważyć równanie, ale który? Tylko geniusze przechodzą ten test IQ w mniej niż 15 sekund.

Testy IQ znane są jako najskuteczniejszy sposób obliczania zdolności intelektualnych danej osoby. Ale nie są one jedyną testy , które mogą wykazać rozwiązywanie problemów i stosowanie logicznego myślenia. Zagadki wizualne i gry logiczne również stanowią okazję do ćwiczenia tych umiejętności.

Dziś przedstawimy wam wyzwanie, które pozwoli wam ćwiczyć umiejętność rozwiązywania problemów.

To wyzwanie jest bardzo popularne na portalach społecznościowych i polega na rozwiązaniu błędu matematycznego w czasie krótszym niż 15 sekund. Równanie wyjściowe to 8 + 9 = 5co jest oczywiście błędne. Twoim zadaniem jest szybkie i logiczne znalezienie rozwiązania tego problemu.

Legrisou.fr

To wyzwanie może wydawać się trudne na początku, ale nie martw się, ponieważ poprowadzimy cię przez proces, a twoje szanse na sukces będą większe, jeśli zastosujesz się do naszych instrukcji. Więc, czy jesteś gotowy na wyzwanie? Zaczynajmy!!!

Dzisiejsze wyzwanie: Rozwiąż zagadkę!

Czy jesteś gotowy na wyzwanie? Mamy zabawną i ciekawą zagadkę, która pomoże Ci rozwinąć umiejętność rozwiązywania problemów. Musisz uważnie patrzeć i myśleć o możliwościach. Czasami trzeba myśleć poza pudełkiem i zbadać opcje, aby znaleźć właściwe rozwiązanie. W tej łamigłówce, możesz przesunąć tylko 1 mecz, aby znaleźć rozwiązanie. Więc, czy jesteś gotowy na wyzwanie?

Aby odnieść sukces w układance, musimy użyć naszego umysłu i naszej kreatywności. Kiedy już przyjmiemy wyzwanie, musimy przyjrzeć się uważnie i skupić na kawałkach. Musimy przyjrzeć się każdemu kawałkowi, zbadać każdy wzór i kształt w poszukiwaniu wskazówek, jak do siebie pasują.

Jeśli nie znajdziemy rozwiązania od razu, nie wolno nam się zniechęcać. Powinniśmy poświęcić swój czas i pomyśleć o kreatywnych sposobach rozwiązania wyzwania. Na przykład możemy spróbować stworzyć model z niektórymi częściami, aby sprawdzić, czy to pomoże nam zrozumieć ogólny wzór. Kiedy już zaczniemy pojmować cały wzór, łatwiej jest wtedy dowiedzieć się, jak każdy kawałek pasuje do ogólnej struktury. Przy odrobinie cierpliwości i obserwacji możemy rozwiązać to wyzwanie.

Rozwiązanie testu IQ!

Wszyscy byliśmy zdumieni popularnością wyzwania na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. To bardzo proste wyzwanie, które ma na celu sprawdzenie Twoich umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego myślenia.

Rozwiązanie to 0+9=9 i wiemy, że wielu z Was ukończyło to ćwiczenie w czasie krótszym niż 15 sekund. Gratulujemy!!! Zapraszamy do podzielenia się swoim sukcesem ze znajomymi i zachęcenia ich do podjęcia wyzwania i sprawdzenia, czy uda im się pobić Twój czas.

Jak widać, poniższy obrazek wyjaśnia rozwiązanie. Zapraszam do podzielenia się nim z innymi osobami, które jeszcze nie znalazły odpowiedzi, aby również mogły się dobrze bawić przy tym teście umysłowym.

Legrisou.fr

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.