Strona główna » Zwierzęta » Jeleń przychodzi do rodziny i prosi o pomoc, więc dzwonią na policję

Jeleń przychodzi do rodziny i prosi o pomoc, więc dzwonią na policję

Video: Jeleń przychodzi do rodziny i prosi o pomoc, więc dzwonią na policję

Dla policjanta Kevina i jelenia „Bucka” sytuacja była zupełnie inna. Jeleń w ogóle nie bał się ludzi. Wręcz przeciwnie, przyszedł do nich po pomoc.

To był zwykły dzień w Teksasie, USA, kiedy sąsiad otrzymał niespodziewaną wizytę. Na zewnątrz na tarasie zaglądał jeleń.

Jeśli na początku człowiek nie rozumiał dlaczego, patrząc ściślejzdał sobie sprawę, że potrzebuje pomocy.

Mieszkańcy domu zauważyli wtedy, że coś utknęło na poroże jelenia. Jeleń stał i wydawało się, że podszedł, by faktycznie poprosić o pomoc – i miał ją otrzymać.

Nie tylko rodzina zbliżanie się do jeleniaale postanowiła też wezwać na pomoc policję. Policjant Kevin Zieschang udał się na miejsce zdarzenia, aby pomóc jeleniowi, nazwanemu Buck, usunąć śmieci, które przykleiły się do jego poroża.

Pomogli jeleniowi – i tak już zostało:

Jednak tego, co stało się później, nikt się nie spodziewał.

Rzeczywiście, Buck nie uciekł w poszukiwaniu jego dzikie siedlisko. Zamiast tego został w ogrodzie. Kevin próbował nawet przestraszyć Bucka, żeby wrócił do domu, ale bezskutecznie.

Jeleń postanowił zdrzemnąć się w ogrodzie, a następnie odszedł. Ale to nie był ostatni raz, kiedy Kevin widział jelenia o wielkim sercu.

Źródło : Capture Instagram

Wrócił, by podziękować:

Kilka dni po pomocy jeleniowi, lokalne media przyszedł na rozmowę z nim za jego dobry uczynek. I wrócili do ogrodu, gdzie uratowali Bucka. I wtedy nagle pojawił się niespodziewany gość.

Buck wrócił, jakby wiedział, że mówią o nim. I poszedł przywitać się z Kevinem. Czy chciał podziękować Kevinowi za uratowanie go?

Trafił do schroniska dla zwierząt:

Buck ustawił się między Kevinem a ekipą telewizyjną, witając wszystkich. Ale policjant i mieszkańcy zrozumieli, że to naprawdę nie jest dla niego dobre.

Buck wydawał się zbyt oswojony i lepiej było dla niego, żeby tam nie został. Mieszkańcy obawiali się, że zostanie przejechany lub zrobi sobie krzywdę.

Razem postanowili wysłać go do sanktuarium dla zwierząt w pobliżu – miejmy nadzieję, że będzie mógł żyć długo i zdrowo, bez ryzyka kontuzji.

Na poniższym filmie możecie dowiedzieć się więcej o tym wspaniałym Bucku.

Czy ta historia podobała się Wam tak samo jak nam? Następnie nie zapomnij podzielić się nim ze swoimi znajomymi.

Na stronie zwierzęta mogą zaskoczyć cię, kiedy najmniej się tego spodziewasz – podziel się tym artykułem, jeśli również uważasz, że jelenie Buck są urocze!

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, chętnie poznamy Twoje zdanie. polecam aby odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.