Strona główna » Zwierzęta » Jej pies ratuje jej życie, gdy spała, jej dom płonął!

Jej pies ratuje jej życie, gdy spała, jej dom płonął!

Jej pies ratuje jej życie, gdy spała, jej dom płonął!

Dramatyczny moment przeżyto w prowincji Cordoba. Kobieta została cudownie uratowana z pożaru domu dzięki szybkiej reakcji jej psa rasy pit bull. Właściciel domu jest bez szwanku, a rodzina potrzebuje pomocy po stracie całego dobytku.

Zdarzenie miał miejsce w dzielnicy Horizonte, w stolicy kraju Kordobie. Kobieta, zidentyfikowana jako Yanina, która cierpi na utratę słuchu, spała w swoim domu, gdy nagle w panelu elektrycznym doszło do zwarcia.

W tym momencie „Zeppelinpies rodziny, spał i zobaczył ogień. Dom zaczął się wtedy palić. Zeppelin obudził ją szczekając i skacząc na łóżko.

Czytaj więcej
Tak czują się psy po śmierci swoich właścicieli

Ta kobieta i jej pies zdążyli się w porę wydostać. Również ten pożar prawie zniszczył cały dom. Refleks Zeppelina był kluczowy w ratowaniu życia swojej pani.

Jego dom zapalił się podczas snu, a jego pies zdołał uratować mu życieŹródło : Capture Instagram
Pies jest bohaterem

Po imprezie Fernando, mąż Yaniny, powiedział, że obecność i reakcje jego zwierzęcia miały decydujące znaczenie. „Dzięki psu moja żona żyje i ma się dobrze.

Mężczyzna wyjaśnił. że jego żona została sama z psem w domu. On sam zawiózł dzieci do szkoły. A po ich podrzuceniu poszedł do pracy. Był więc w pracy, gdy zadzwoniono do niego z informacją o tym, co się dzieje w domu.

Jego pies ratuje mu życie, gdy dom się zapalaŹródło : Capture Instagram

Tak Zeppelin uratował życie swojemu właścicielowi, , która spała, gdy wybuchł pożar. Została zabrana przez straż pożarną do najbliższego szpitala i kilka godzin później została zwolniona. Mąż Yaniny podziękował straży pożarnej, której udało się uratować część konstrukcji domu, służbom ratunkowym i policji.

Czytaj więcej
Wideo, pies ratuje dziewczynę, która miała wpaść do głębokiej rzeki

Ostatecznie rodzina straciła w pożarze cały swój dobytek i obecnie mieszka u teściów.

Podziękowania dla psa, jego kochanka jest bezpieczna. On jest prawdziwym bohaterem.

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.