Strona główna » Zwierzęta » Jego pies miał zostać poddany eutanazji, ale stało się coś niesamowitego!

Jego pies miał zostać poddany eutanazji, ale stało się coś niesamowitego!

Niesamowity powrót do zdrowia psa „Frenchie” jest przykładem na to, że nie trzeba się poddawać, aby osiągnąć to, czego się pragnie. Z chwili na chwilę zwierzę stało się paraplegikiem z powodu przepukliny dysku, która uniemożliwiała mu całkowite poruszanie tylnymi nogami. Ponieważ nie miał już siły w mięśniach, musiał chodzić z uprzężą. Wbrew wszelkim przeciwnościom losu, pies odzyskał siły i zaczął ponownie chodzić. „Jego twarz mówiła, że to nie jest czas, aby iść” powiedział jego pan.

Po konsultacji ze specjalistami, perspektywy Frenchie były ponure.

Weterynarze zalecili, by jej właściciel rozważył eutanazję. Jednak nie chciał pożegnać się ze swoim uroczym psem, więc postanowił dać wszystko do końca, aby osiągnąć jego odzyskanie: „Jego twarz powiedziała, że nie czas odejść, pobiegliśmy do innego weterynarza, gdzie operowali go po raz drugi”, rozpoczął historię swojego właściciela (@.trinimartineza) w filmie na TikTok.

Weterynarz zalecił eutanazję dla swojego psa, stało się coś niesamowitegoŹródło : Capture Instagram

Frenchie zaczęła wtedy uczęszczać fizjoterapia by odzyskać siły, które stracił. Proces ten był trudny: „Twoja mała twarz była tak pełna nadziei. To było nieuniknione, żeby patrzeć na Ciebie i nie płakać, Twoja determinacja w wykonywaniu każdego ćwiczenia…”, napisał wówczas jego nauczyciel.

Po chwili, zdrowie psa się poprawiło i znów zaczął biegać.

Jego właściciel chciał wtedy zostawić wiadomość o nadziei: „Przypomnienie, że możemy pokonać przeciwności losu. Wysiłek, poświęcenie i dużo miłości.

Ten pies z pewnością ma jeszcze wiele życia przed sobąJest bardzo odważnym, wesołym i skłonnym do zabaw psem. Teraz wraz z rodziną cieszy się życiem jak nigdy dotąd.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.