Strona główna » Horoskop » Jakie są najgorsze (i najlepsze) znaki astrologiczne, z którymi można się pokłócić?

Jakie są najgorsze (i najlepsze) znaki astrologiczne, z którymi można się pokłócić?

Czy są one katartyczne, produktywne czy jednostronne? Wiemy, jaki typ kłótni masz według swojego znaku astrologicznego… I czy jesteś mistrzem słownych pojedynków, czy nie.

Jeśli chodzi o kłótnie, są tacy, którzy wykorzystują okazję, aby wyprostować sprawy i zacząć od nowa… I inni. Prawdopodobnie znasz już znaki astrologiczne, które nienawidzą konfliktów, ale czy wiesz, które z nich są szczególnie nieprzyjemne w kłótni? Powiemy ci, czego możesz się spodziewać, jeśli masz do wyrównania rachunki z Pisces lub Baranem. Przynajmniej według astrologii.

Najgorsze znaki astrologiczne, z którymi można się kłócić

Taurus i ciche traktowanie

Mówi się, że są cisi i co nie jest zaskakujące: mają rację. Jeśli chodzi o komunikację werbalną, zodiakalne bydło jest dunce. Z drugiej strony, jeśli wiesz trochę o kodach języka ciała, będziesz w stanie rozszyfrować go bez problemu. Nadąsany pysk, marszczenie brwi, zaokrąglone plecy i skrzyżowane ramiona: Taurus doskonale wie, jak uczynić siebie jeszcze mniej wygodnym niż zwykle. Niechętny do zmian i uparty jak tylko może, jeśli Taurus nie ma w swoim planie „wyrównywania rachunków”, zawsze możesz się wytłumaczyć. Z natury zrzędliwy i nieco chamski, Taurus może zamienić się w niedźwiedzia podczas kłótni. Przekonany, że ma rację, odmówi argumentacji. Co gorsza, będzie potrzebował tygodnia, aby się z tym pogodzić, a po latach będzie powtarzał twoje słowa słowo w słowo.

Rak i wodospad Niagara

Jeśli uda ci się zdobyć jeden pomiędzy ich jagami płaczu: gratulacje, opanowałeś sztukę argumentowania z astralnym krabem. Jako jeden z najbardziej dramatycznych znaków zodiaku, Rak zdobywa nagrodę za bycie największym płaczkiem na firmamencie. Jest to przede wszystkim jeden z najbardziej wrażliwych znaków astrologicznych. Jego gwiazda, Księżyc, reprezentuje nie tylko emocje, ale i zmiany. Nasz satelita działa w fazach, co sprawia, że nastroje Raka są nieco zmienne. To prawda, że Rak ma radość życia i reaguje, gdy jest to potrzebne, ale gdy przychodzi do przeprowadzenia dorosłej rozmowy, w której próbujesz zrobić krok do tyłu… Rak nie jest najbardziej komfortowy. Znak ten jest jednym z komfortowych par excellence i wszystko, co wyprowadza je z ich bańki (lub skorupy) jest postrzegane jako agresja. W rezultacie Rak uważa, że trudno nie brać wszystkiego osobiście i bardzo do serca.

Libra i gadający kij

Na podium znaków, które nienawidzą konfliktów, Libra genialnie zajmuje pierwsze miejsce. Trzeba powiedzieć, że są one bardziej do umów pokojowych, budowania zespołu i uprzejmości. Nie bez powodu jest to znak równowagi par excellence. Reprezentowana przez symbol sprawiedliwości i harmonii, Libra reprezentuje spójność. Dlatego też z natury nie czują się komfortowo z koncepcją opozycji i za wszelką cenę będą dążyć do znalezienia wspólnej płaszczyzny porozumienia. To nie jest zła rzecz, ale może szybko zamienić się w mówienie „tak” na wszystko, tak długo, jak długo trwa kłótnia. Libra będzie chciała za wszelką cenę określić ramy prawne dla argumentu, w tym czas, z rundami i wcześniejszym przygotowaniem swojej sprawy. Spodziewaj się, że będą trzymać gadające kije (lub butelki z ketchupem).

Ryby i wiktymizacja

Mówimy ci wszystko. Ten artykuł był prawie zatytułowany „jakie są najgorsze znaki do kłótni i dlaczego Pisces”. One też należą do znaków astrologicznych najbardziej uczulonych na konflikty. Znak połączenia z innymi, miłości do bliźniego i „braku granic”, Ryby mają trudności ze zrozumieniem samego pojęcia kłótni. Z natury łagodny i otwarty, znak płetwy ma tendencję do zamykania się w postawie bierności i raczej cierpi z powodu tego, co mu się nie podoba, niż reaguje. Kiedy czują się zapędzone w kozi róg, Ryby stosują dwie metody, które sprawiają, że są szczególnie nieprzyjemne podczas kłótni: „leczenie milczeniem” Taurusa i wiktymizacja. Nieodmiennie przekonasz się, że pocieszasz ją, gdy to Ty w pierwszej kolejności obwiniałeś ją za coś. Niedojrzała Pisces? Raczej przerażona byciem porzuconą.

Jakie są najlepsze znaki astrologiczne, z którymi można się kłócić?

Pierwszym znakiem, z którym uwielbiasz się kłócić, jest Baran. Prosty, kiedy coś idzie nie tak, nie może znieść status quo i mówi ci to wprost. Owszem, ma tendencję do dawania się ponieść i nie przebiera w słowach. Niemniej jednak, ma zasługę bycia szczerym, bezpośrednim i przede wszystkim: szybkim. Baran zatrzymuje się tak szybko, jak się zaczął i bardzo szybko idzie dalej. Z nim przekłuwa się ropień, mówi się to, co jest w głowie i koniec. Kłótnia z Gemini jest również szybka. Jest rzadki, ponieważ ten znak mówi tak dużo, że stały dialog pozwala uniknąć przeciążenia, które prowadzi do kłótni. Ale kiedy argument przychodzi, otwarty i autentycznie ciekawy umysł Gemini w połączeniu z ich lekkością i humorem udaje się rozbroić każdą sytuację. Wreszcie, ostatnim na podium jest Virgo. Czy to cię dziwi? To normalne. Są jednym ze znaków astrologicznych, które nie znoszą konfliktów i należą do najbardziej zestresowanych znaków zodiaku. Ale zawsze dba o to, by argument był jak najbardziej neutralny, z faktami, zrzutami ekranu i w końcu skutecznością. Zaczynamy od nowa na solidniejszych podstawach, bez urazy.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.