Strona główna » Nowosci » IQ test: Kolik čtverců vidíte v této skládačce?

IQ test: Kolik čtverců vidíte v této skládačce?

Oferujemy Ci ten test IQ, aby ocenić Twoje umiejętności obserwacji i Twój iloraz inteligencji.

Puzzle przyczyniają się do dobrego samopoczucia, jednocześnie utrzymując mózg w dobrej kondycji. Rozwiązywanie wyzwań czy łamigłówek rozwinie Twoją siłę mózgu i pamięć.

Dzisiejszy test jest zarówno zabawny, jak i przydatny do stymulacji mózgu.

Przegląd testów IQ

Ten test IQ pomaga utrzymać ostrość mózgu poprzez ćwiczenie umysłu. Ekscytujące i zabawne, pomaga wyłączyć się podczas rozwiązywania zagadki. Możesz wtedy zająć swój umysł stresami i troskami życia codziennego.

Dzisiejsze wyzwanie ma na celu sprawdzenie Twoich umiejętności obserwacji, logicznej dedukcji i rozwiązywania zagadek. Możesz myśleć, że tego typu ćwiczenia są męczące dla umysłu. Wręcz przeciwnie, jest to rozgrzewka dla najważniejszego mięśnia: mózgu.

Na obrazku widać zapałki ułożone razem w kwadrat. Twoim celem jest znalezienie dokładnej liczby kwadratów na obrazku. Możesz poświęcić tyle czasu, ile chcesz, ponieważ nie ma limitu czasowego.

© Grudna

 

Mała wskazówka, która pomoże ci

Rozwiązanie tej zagadki wymaga maksymalnej koncentracji. Trzeba też wykorzystać swoją ostrość widzenia i zmysł logiki. Rozwiązanie tej zagadki na pierwszy rzut oka wydaje się proste.

Jednak uważaj, bo nie jest to takie proste, jak się wydaje.

Nie spiesz się, aby dokładnie obserwować i liczyć kwadraty. Poszukaj kwadratów, które wyskakują na ciebie i odwróć wzrok na kilka sekund, a następnie ponownie spójrz na obrazek. Dzięki temu informacje, które pominąłeś na początku, staną się dla Ciebie oczywiste.

To ćwiczenie wymaga dużo cierpliwości, obserwacji i uwagi. Nie przeszkadzaj sobie gwarem na zewnątrz i odizoluj się w cichym miejscu.

Rozwiązanie znajdziesz klikając na „Dalej” poniżej.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.