Strona główna » Horoskop » Horoskop na środę 28 grudnia 2022 r: Taureanie patrzą w przyszłość, ale ze strachem, obawą i wieloma mrocznymi myślami…

Horoskop na środę 28 grudnia 2022 r: Taureanie patrzą w przyszłość, ale ze strachem, obawą i wieloma mrocznymi myślami…

Przeczytaj dzisiejszy horoskop na środę, 28 grudnia 2022 roku i zobacz jak rozwinie się dla Ciebie ten dzień.

Horoskop na 28 grudnia 2022 r. Przeczytaj dzisiejszy horoskop dla swojego znaku. Znajdziesz tu codzienne horoskopy z przepowiedniami dotyczącymi miłości, pieniędzy czy zdrowia. Sprawdź, co gwiazdy mają dla Ciebie dzisiaj w zanadrzu.

Baran

Próbujesz odbudować idealny obraz swojego życia zawodowego, jako rodzaj rekompensaty za to, co uważasz, że straciłeś i nigdy nie będziesz mógł odzyskać.

Taurus

Patrzysz w przyszłość, ale ze strachem, obawą i mnóstwem ciemnych myśli, które lepiej byłoby zostawić za sobą. Nie jest to najlepszy sposób na tworzenie realistycznych i osiągalnych planów.

Gemini

Spiętrzyłeś wiele ciężarów, niektóre prawdziwe, niektóre zbudowane na zmartwieniach i lękach. Nie ma sensu nosić ich na swoich barkach, bo tylko utrudnią Ci podróż przez życie.

Rak

Jest wiele rzeczy do przepracowania, zwłaszcza w ważnych związkach, ale najlepiej jest postrzegać te kwestie jako część dynamicznego procesu, takiego, który ukształtuje przyszłość Twoją i innych.

Leo

Praca i Twoje zdrowie są bardzo ściśle powiązane i jeśli do tej pory nie przyznałeś się do tego, przynajmniej przed samym sobą, to czas to zrobić i podjąć kroki w celu uporządkowania spraw.

Virgo

Jest to gorączkowy dzień z wieloma momentami zwątpienia w dobre intencje otaczających Cię osób. Dobrze byłoby bardziej zadbać o siebie i jakość własnych zamierzeń i planów.

Libra

Choć tęsknisz za spokojem w swojej rodzinie, sama zdajesz sobie sprawę, że sytuacja jest od niego daleka. Ale to nie znaczy, że nie można cieszyć się krótkimi chwilami spokoju od czasu do czasu.

Skorpion

Jeśli poświęcisz wystarczająco dużo uwagi, zauważysz, że wielu ludzi wokół ciebie jest opanowanych przez dziwny niepokój, który wpływa na ich reakcje i mowę. To bardzo zły czas na podejmowanie ważnych decyzji.

Sagittarius

Najlepiej byłoby trzymać się z dala od osób, z którymi w ogóle się nie dogadujesz, albo takich, o których już wiesz, że nigdy ich nie lubiłeś. Oni tylko ponownie cię zdenerwują.

Koziorożec

Dobrze byś zrobił, gdybyś odróżnił to, czego naprawdę chcesz, od tego, co pożyczyłeś od innych, bo to jest cel, który zasługuje na wielki wysiłek.

Aquarius

Nawet jeśli czujesz, że cenne możliwości pozyskania nowych zasobów wymykają ci się, to w rzeczywistości jest to złudzenie, zwłaszcza jeśli nie należą one w żaden sposób do ciebie i myślałeś, że otrzymujesz je od kogoś innego.

Pisces

Możliwe, że teraz, pod koniec ważnego etapu, nie będziesz już brał pod uwagę własnych punktów odniesienia, tych, które zawsze pomagają ci ładnie zorganizować swoje życie. Ale wiesz też, że szkoda byłoby dać się oszukać.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.