Strona główna » Horoskop » Horoskop na sobotę 31 grudnia 2022 r: Virgos potrzebują naładować swoje baterie, a najlepszym sposobem jest szczerość.

Horoskop na sobotę 31 grudnia 2022 r: Virgos potrzebują naładować swoje baterie, a najlepszym sposobem jest szczerość.

Przeczytaj dzisiejszy horoskop na sobotę 31 grudnia 2022 i zobacz, jak rozwinie się dla Ciebie ten dzień.

Horoskop na 31 grudnia 2022 r. Przeczytaj dzisiejszy horoskop dla swojego znaku. Znajdziesz tu codzienne horoskopy z przepowiedniami dotyczącymi miłości, pieniędzy czy zdrowia. Sprawdź, co gwiazdy mają dla Ciebie dzisiaj w zanadrzu.

Baran

Możesz dziś zrobić dla siebie bardzo dobrą rzecz, nie rób wielkich planów i wystrzegaj się zniechęcania, w jakikolwiek sposób, tych wokół ciebie, którzy zrobią to samo.

Taurus

Możesz cieszyć się piękną atmosferą tego dnia, nie chcąc więcej uwagi od innych, więcej chwil uznania czy pochwał dla siebie.

Gemini

To dzień taki, jaki sobie zaplanowaliście i właśnie dlatego najlepiej byłoby nie komplikować go w żaden sposób, na przykład prosząc bliskich o więcej niż są gotowi dać.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Witch, please! (@__witch__please)

Rak

Możesz poprawić swój dzień, jeśli zdecydujesz się nie komplikować sobie życia za nic, nawet gdy ta skłonność do stresu się pojawi i uznasz, że masz ku temu poważne powody.

Leo

Chcesz się zrelaksować i odprężyć, i dobrze byłoby nie tylko uwzględnić to pragnienie, ale nawet nie wchodzić sobie w drogę, na przykład poruszając poważne tematy w rozmowach z najbliższymi.

Virgo

Ważne jest, aby odświeżyć siebie i najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest być uczciwym wobec siebie, odłożyć swoje problemy na bok i wybrać, aby docenić to, co jest piękne w swoim życiu teraz.

Libra

Masz tendencję do wyrażania nagromadzonych żalów w ostrych słowach, co nie wychodzi ci na dobre, a osoby z twojego otoczenia też nie zareagują tak, jak tego oczekujesz.

Skorpion

Masz obawy, które nie pasują do okresu świątecznego i najlepiej byłoby odłożyć na bok chęć udowodnienia tym, którzy tobą gardzą, że się mylą i potrzebę pokazania wszystkim, na co cię stać.

Sagittarius

Kusi cię, by rzucić w twarz wszystkim, co twoim zdaniem zrobili ostatnio źle, mniej lub bardziej, w zależności od tego, jak dobrą masz pamięć. Ale to nikomu nie wychodzi na dobre.

Koziorożec

Możesz być opanowany przez poczucie winy z powodu rzeczy, za którymi tęsknisz i wiesz, że nigdy nie możesz ich odzyskać. To nie jest czas ani miejsce na zajmowanie się tymi sprawami.

Aquarius

To dobry czas, by otoczyć się przyjaciółmi, pod warunkiem, że odpuścisz sobie przykrości, które sprawiali ci przez cały rok. Nie ma sensu się ich trzymać, trzeba je zrozumieć i zapomnieć.

Pisces

Czeka Cię relaksujący dzień, z wieloma momentami oderwania się od bieżących problemów, gdzie będziesz mógł uciec myślami tak daleko, jak tylko zechcesz.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.