Strona główna » Horoskop » Horoskop na poniedziałek 26 grudnia 2022 r: Skorpiony potrzebują dużej dawki szczerości wobec siebie, aby się uwolnić.

Horoskop na poniedziałek 26 grudnia 2022 r: Skorpiony potrzebują dużej dawki szczerości wobec siebie, aby się uwolnić.

Przeczytaj dzisiejszy horoskop na poniedziałek 26 grudnia 2022 i zobacz, jak rozwinie się dla Ciebie ten dzień.

Horoskop na 26 grudnia 2022 r. Przeczytaj dzisiejszy horoskop dla swojego znaku. Znajdziesz tu codzienne horoskopy z przepowiedniami dotyczącymi miłości, pieniędzy czy zdrowia. Sprawdź, co gwiazdy mają dla Ciebie dzisiaj w zanadrzu.

Baran

Możesz wyciągać pochopne wnioski na temat wielu sytuacji, których ostatnio doświadczasz i popełniać błędy, nie zdając sobie z tego sprawy. W rzeczywistości zużywasz się niepotrzebnie i w końcu będziesz się zastanawiać, dlaczego jesteś tak zmęczony.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Astrolog Ewa (@astrolog.ewa)

Taurus

Jest to jeden z najważniejszych okresów w twoim życiu, więc wypada, abyś był bardziej ostrożny i mądry we wszystkim, co robisz, od najprostszych do najbardziej skomplikowanych.

Gemini

To szczególny dzień, który wzywa Cię do zachowania miary i rozsądku we wszystkim, co robisz, abyś mógł zachować wszystko, na co ostatnio ciężko pracowałeś. Ważne jest, aby jasno określić sytuacje, w których się znajdujesz.

Rak

Może być więcej takich, których nie lubisz i nie jesteś gotowy zaakceptować w najbliższym czasie. Możesz się jednak zastanawiać, czy taka postawa nie wpędziła Cię w jakąś koleinę.

Leo

Jeśli czekacie na kogoś opatrznościowego, kto przyjdzie i naprawi to, co jest zepsute w waszym własnym istnieniu, będziecie czekać długo, długo. Lepiej cierpliwie radzić sobie z każdym problemem, krok po kroku

Virgo

Wieczorem możesz zbyt mocno zmagać się z ciemnymi myślami, zmartwieniami i lękami. Rozwieją się same, ale szkoda byłoby tracić z nimi czas w międzyczasie.

Libra

W tej chwili to Ty jesteś kluczem do własnych problemów i dobrze byłoby o tym pamiętać, zwłaszcza gdy szukasz wyjaśnienia najtrudniejszych sytuacji, z którymi się borykasz.

Skorpion

Potrzebujesz dużej dawki uczciwości wobec siebie, abyś mógł uwolnić się, jeśli chcesz, z pułapki własnych fałszywych przekonań. A to wymaga odwagi.

Sagittarius

Jesteście bardzo dynamiczni, zwłaszcza od kiedy zdaliście sobie sprawę, że stożek ciemności, w którym zmuszeni byliście pozostawać przez tak długi czas, sam zniknął. Ale nadal trzeba uważać na wszystko, co się robi, żeby się niepotrzebnie nie zużywać.

Koziorożec

Jesteś w zupełnie innym nastroju niż kilka dni temu, nie bardzo wiedząc dlaczego. Na razie nie musisz się zbyt wiele dowiadywać, ale możesz szykować się na zmianę priorytetów.

Aquarius

Potrzebujesz jasnych łożysk moralnych najwyższej możliwej jakości, aby ocenić własne wybory egzystencjalne, aby odkryć ich sens, aby odkryć ich logikę lub jej brak, ostatecznie.

Pisces

Nad życiem rodzinnym zawsze wisi jakiś ciemny element, który nie pozwala ci ani cieszyć się dobrymi rzeczami, ani widzieć zagrożeń za to, czym są.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.