Strona główna » Horoskop » Horoskop na poniedziałek 19 grudnia 2022 r: Leos czują potrzebę ucieczki od wszystkich problemów, które przyprawiają ich o ból głowy.

Horoskop na poniedziałek 19 grudnia 2022 r: Leos czują potrzebę ucieczki od wszystkich problemów, które przyprawiają ich o ból głowy.

Lisez l’horoscope du jour pour le mardi 13 décembre 2022 et voyez comment la journée se déroulera pour vous.

Horoskop na 19 grudnia 2022 r. Przeczytaj dzisiejszy horoskop dla swojego znaku. Znajdziesz tu codzienne horoskopy z przepowiedniami dotyczącymi miłości, pieniędzy czy zdrowia. Sprawdź, co gwiazdy mają dla Ciebie dzisiaj w zanadrzu.

Baran

Twój umysł jest pełen, być może zbyt pełen, sprzecznych informacji, intencji i pragnień, które trudno zrealizować. Wystarczy jedna mała iskra, by wywołać poważny konflikt wewnętrzny.

Taurus

To dzień naznaczony plątaniną myśli i niefortunnymi wyborami słów, które nie potrafią wyrazić tego, co czujesz. Może nawet nie trzeba teraz podejmować wysiłku, może nawet nie warto.

Gemini

Możesz czuć się przekonany, że twoje opinie są najlepsze i najbardziej klarowne, a ci wokół ciebie nie muszą nawet podejmować wysiłku myślenia, wystarczy, że zapożyczą twoje.

Rak

Ważne jest, aby zachować jasność umysłu i czystość zmysłów, aby móc widzieć poza pozorami, zrozumieć, czego naprawdę chcą ludzie wokół ciebie i pomóc im w sposób, w jaki chcesz.

Leo

Czujesz potrzebę, by jakoś uciec od wszystkich problemów, które przyprawiają cię o ból głowy, ale nie jesteś pewien jak i to może być powodem reakcji, które nie przynoszą ci żadnych korzyści i niczego nie rozwiązują.

Virgo

To dzień, który nie pomaga się zrelaksować ani niczego rozwiązać, więc dobrze byłoby podjąć szczery wysiłek, aby skupić się na poszukiwaniu rozwiązań, a nie na bezsensownych dyskusjach.

Saldo

Wiele rzeczy może Ci się dziś nie podobać, zwłaszcza to, co pochodzi od Twojego partnera. Najtrudniejsze, ale niezbędne lekcje pochodzą od ludzi, którzy znają cię najlepiej, nawet jeśli czujesz, że tak nie jest.

Skorpion

Wiele sytuacji, z którymi się dziś spotykasz, zawiera ważną lekcję, którą sam musisz odczytać między wierszami, jeśli masz nadać sens temu wszystkiemu, co dzieje się na twoich oczach.

Sagittarius

Sprawy wcale nie są jasne, a dla miłośnika jasności i światła, takiego jak Ty, jest to sytuacja trudniejsza do ogarnięcia, ale naturalna, to tylko etap, nic więcej.

Koziorożec

Wiele znaczeń, które możesz teraz zobaczyć, jest denerwujących, być może dlatego, że cię oskarżają. Milczenie ma swoją cenę i nie jest to tylko wynik braku chęci wywołania wojny, zwłaszcza w rodzinie.

Aquarius

Możesz czuć się zraniony słowami kogoś bliskiego, tak jakby wiedział, które przyciski nacisnąć, aby bardziej cię rozzłościć. To tylko Twoja wrażliwość, której nie zrozumiałeś w porę.

Pisces

Jeśli próbujesz rozwikłać tajemnice pewnych sytuacji, których ostatnio doświadczasz, lepiej uzbrój się w cierpliwość. Będą się one ujawniać stopniowo, w miarę upływu dni.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.