Strona główna » Horoskop » Horoskop na piątek 30 grudnia 2022 r: Baran martwi się za dużo i na próżno, bo nie kieruje odpowiednio swojej energii.

Horoskop na piątek 30 grudnia 2022 r: Baran martwi się za dużo i na próżno, bo nie kieruje odpowiednio swojej energii.

Przeczytaj dzisiejszy horoskop na piątek, 30 grudnia 2022 roku i zobacz jak rozwinie się dla Ciebie ten dzień.

Horoskop na 30 grudnia 2022 r. Przeczytaj dzisiejszy horoskop dla swojego znaku. Znajdziesz tu codzienne horoskopy z przepowiedniami dotyczącymi miłości, pieniędzy czy zdrowia. Sprawdź, co gwiazdy mają dla Ciebie dzisiaj w zanadrzu.

Baran

Zbytnio się ekscytujesz bez pożądanych rezultatów, bo źle kierujesz swoją energię. To dobry moment, by oswoić niektóre pragnienia, w które również od dawna wątpisz.

Taurus

Możesz być zmęczony po prostu byciem wokół hałaśliwych lub niespokojnych ludzi i nie być w stanie zrobić wiele z tego, co planowałeś zrobić dzisiaj.

Gemini

Ważne jest, by jak najczęściej oczyszczać głowę, by nie łudzić się planami i życzeniami, których nie da się spełnić. Przynajmniej nie będziesz się marnował w tak wielu kierunkach.

Rak

Sfera sentymentalna generuje wyzwania, do których nie jesteś przyzwyczajony i nie wiesz, jak sobie poradzić. Dobrze byś zrobił, gdybyś dał sobie przerwę, dużą lub małą, zanim zrobisz coś, w co wątpisz.

Leo

Cisza i spokój w domu będą zakłócane częściej niż jesteś przyzwyczajony, a okresy będą dłuższe niż zwykle możesz tolerować. Dobrze jest być przygotowanym w duchu na te epizody, aby zrobić to, co należy.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Astrolog Ewa (@astrolog.ewa)

Virgo

Za dużo zmartwień, za dużo planów, za dużo życzeń, które trudno spełnić. To obraz niepotrzebnych kłopotów duszy, które odwracają uwagę od tego, co ważne.

Libra

Niektóre z twoich pragnień są zbyt intensywne, wspierasz je, bo stoją za nimi realne i pilne potrzeby. Być może nie są to intensywne pragnienia, których potrzebujesz, ale praktyczne i szybkie rozwiązania.

Skorpion

Jesteś zdeterminowany, aby przekroczyć nawet własne oczekiwania zawodowo, a zwłaszcza finansowo. Tylko że te pragnienia nie uwzględniają rzeczywistości, całego kontekstu, w którym się pracuje.

Sagittarius

To dość mieszany dzień, z tendencjami, które mogą cię niepotrzebnie wyczerpać, takimi jak chęć zrobienia wszystkiego szybko i dobrze, kiedy nie masz ani motywacji, ani energii.

Koziorożec

W twoim umyśle mogłyby się pomieszać rzeczy, których nie da się pomieszać, chyba że z ryzykiem osiągnięcia niepotrzebnych komplikacji. Na przykład przyjaźnie lub relacje rodzinne oraz sprawy finansowe.

Aquarius

Możesz zadręczać się intensywnymi myślami i pragnieniami, związanymi z dobrami materialnymi, pieniędzmi i tym podobnymi. Jedynym problemem jest to, jak zamierzasz je zdobyć.

Pisces

Czas ograniczyć swoją skłonność do mówienia osobom z najbliższego otoczenia, co powinny, a czego nie powinny robić. Albo rób to tylko wtedy, gdy zostaniesz o to poproszony.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.