Strona główna » Horoskop » Horoskop na niedzielę 1 stycznia 2023 r: Strzelce dobrze by zrobiły, gdyby podjęły szczery wysiłek właściwego zarządzania swoim czasem, uniknęły wypalenia…

Horoskop na niedzielę 1 stycznia 2023 r: Strzelce dobrze by zrobiły, gdyby podjęły szczery wysiłek właściwego zarządzania swoim czasem, uniknęły wypalenia…

Przeczytaj dzisiejszy horoskop na niedzielę 1 stycznia 2023 roku i zobacz jak rozwinie się dla Ciebie ten dzień.

Horoskop na 1 stycznia 2023 r. Przeczytaj dzisiejszy horoskop dla swojego znaku. Znajdziesz tu codzienne horoskopy z przepowiedniami dotyczącymi miłości, pieniędzy czy zdrowia. Sprawdź, co gwiazdy mają dla Ciebie dzisiaj w zanadrzu.

Baran

Intensywny bunt przeciwko wszystkim sytuacjom lub ludziom, których nigdy do końca nie rozumiałeś lub nie pracowałeś wystarczająco ciężko, aby je naprawić, może cię ogarnąć. Problem w tym, że nic dobrego z tego nie wynika.

Taurus

Jest to dzień, który może być wyczerpujący, jeśli pozwolisz, by negatywne emocje zmąciły twój osąd i wpłynęły na twoje decyzje, ważne lub nie.

Gemini

Dobrze byś zrobił starając się utrzymać pod kontrolą wszelkie myśli, które wywołują u Ciebie bunt, powodują nerwowość i zakłócają Twój spokój. Nie mogą one doprowadzić cię do niczego dobrego.

Rak

Wiele ważnych dla Ciebie relacji od jakiegoś czasu budzi wątpliwości, a dziś możesz osiągnąć punkt kulminacyjny w tym zamieszaniu.

Leo

Twoja ścieżka kariery, miejsce w zespole i zakres obowiązków ulegną zmianom, których możesz nie pochwalać. Dobrze byłoby podejść do całej sytuacji racjonalnie, żeby się niepotrzebnie nie przemęczać.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Katarzyna Ben Taleb (@katarzynaben)

Virgo

Znajdujesz swoje projekty dotknięte niestabilnością sytuacji, w ogóle, a zwłaszcza tych bliskich, którzy powinni byli cię wspierać, lub tak miałeś nadzieję.

Libra

Dobrze jest być otwartym na sugestie, propozycje i zaproszenia, ale w każdej sytuacji być uprzejmym i sprawiedliwym, aby nie wyjść z jeszcze większymi problemami niż się miało po przyjeździe.

Skorpion

Cisza jest dziś tylko aspiracją, a im bardziej będziesz się angażował w dyskusje, do których wiesz, że doprowadzą, tym bardziej się oddalisz.

Sagittarius

Jest to dość skomplikowany dzień, dobrze byłoby podjąć szczery wysiłek, aby odpowiednio zarządzać swoim czasem i wszelkimi innymi zasobami, aby uniknąć wypalenia i marnowania czasu na bezużyteczne i hałaśliwe dyskusje.

Koziorożec

Mogą wyjść na jaw najbardziej gorzkie sprzeczności między tobą a najbliższymi ci osobami, dotyczące bolesnych tematów, których nikt nie zadał sobie trudu wyjaśnić. Możesz chcieć być bardziej ostrożny i powściągliwy w swoich dyskusjach.

Aquarius

Być może trzeba będzie poskromić, wysiłkiem woli, skłonność do reorganizacji życia rodzinnego według własnych życzeń i aspiracji, aby nie spotkać się z reakcjami równymi intensywności swoich pragnień.

Pisces

Niespodzianki mogą pojawić się ze strony osób z najbliższego otoczenia, z wymiany nieprzyjemnych ripost na niekończące się i bezsensowne dyskusje na tematy, które zawsze Was dzielą.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.