Strona główna » Horoskop » Horoskop na czwartek, 29 grudnia 2022 r: Gemini grozi złudzenie co do najważniejszych spraw.

Horoskop na czwartek, 29 grudnia 2022 r: Gemini grozi złudzenie co do najważniejszych spraw.

Przeczytaj dzisiejszy horoskop na czwartek, 29 grudnia 2022 roku i zobacz jak rozwinie się dla Ciebie ten dzień.

Horoskop na 29 grudnia 2022 r. Przeczytaj dzisiejszy horoskop dla swojego znaku. Znajdziesz tu codzienne horoskopy z przepowiedniami dotyczącymi miłości, pieniędzy czy zdrowia. Sprawdź, co gwiazdy mają dla Ciebie dzisiaj w zanadrzu.

Baran

Rozpoczyna się okres, dość długi, w którym będziesz miał możliwość dokonania niezbędnych zmian w celu odzyskania lub ochrony zdrowia, na wszystkich płaszczyznach, chętnie lub niechętnie przez sytuację.

Taurus

Twój krąg przyjaciół i znajomych zaczyna się poszerzać, a wraz z nim poszerzają się i różnicują Twoje zainteresowania. Ważne jest, aby w każdej sytuacji i każdemu okazywać szacunek.

Gemini

Zawsze grozi ci złudzenie co do najważniejszych spraw, które stoją przed tobą. Twoje wybory mogą być przeciwieństwem tego, co przyniosłoby Ci korzyści w średniej lub długiej perspektywie.

Rak

Dziś rozpoczyna się długi i sprzyjający okres kończenia studiów, egzaminów i dalszych specjalizacji. Będą przeszkody, wiele przeszkód, ale ich pokonanie bardzo Ci pomoże.

Leo

Jesteście zaproszeni do przywiązywania większej wagi do harmonii w rodzinie, do bycia sprawiedliwym w każdej sytuacji i do przestrzegania praw, zarówno boskich jak i ludzkich, we wszystkim co robicie. Każdy wysiłek w tym kierunku zostanie nagrodzony.

Virgo

Pojawia się nowy kontekst, w którym partnerstwo, zwłaszcza małżeńskie, będzie się liczyć. Wymaga wielu cech, które wcale nie są Ci obce.

Libra

Każdy drobiazg, który możesz zrobić, aby utrzymać lub odzyskać zdrowie, zaczyna się liczyć. Kontekst jest dla Ciebie korzystny, pod warunkiem, że chcesz go wykorzystać.

Skorpion

W związkach zaczyna świtać światło, ale cienie nie znikną same i nie od razu. W szczególności trzeba będzie podjąć wysiłek.

Sagittarius

Wracasz do spraw domowych i rodzinnych ze szczerym zamiarem znalezienia rozwiązania. Potrzeba cierpliwości i dużo tolerancji, aby dojść do miejsca, w którym chce się być.

Koziorożec

Twój entourage stanie się głównym źródłem korzystnych propozycji, zaproszeń czy nawet przyjemnych wyzwań na dość długi czas od dziś.

Aquarius

Pojawia się korzystny kontekst dla wykorzystania niektórych talentów, zwłaszcza poprzez wzrost dochodów. Ale nic nie przyjdzie bez wysiłku.

Pisces

Dzisiejszy dzień to początek długiego okresu, w którym ważne sytuacje w Twoim życiu zostaną zharmonizowane. Pozytywny impuls będzie pochodził od ciebie, więc musisz być uważny i życzliwy przez większość czasu.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.