Strona główna » Horoskop » Horoskop 2023: Byłoby niewskazane, aby wziąć ślub z tymi 3 znakami astrologicznymi, dowiedz się dlaczego!

Horoskop 2023: Byłoby niewskazane, aby wziąć ślub z tymi 3 znakami astrologicznymi, dowiedz się dlaczego!

Eksperci astro uważają, że nigdy nie powinieneś poślubić natywów tych 3 znaków zodiaku. Przeczytaj więcej w tym artykule!

Bądźmy szczerzy. Nie każdy marzy o tym, by wziąć ślub. I to jest w porządku! Wszyscy mamy różne pragnienia, potrzeby i zainteresowania. Niektórzy skupiają się na karierze, podróżach i po prostu nie widzą praktycznej potrzeby formalizowania swojego związku.

Czy akt małżeństwa może zmienić uczucia między dwojgiem zakochanych? W każdym razie nie idź na to z tymi 3 znakami astrologicznymi w szczególności. Dajemy ci powody, dla których w poniższych liniach!

Astro: Koziorożec i jego wielki temperament!

W świecie astro można wyjaśnić, dlaczego niektóre znaki zodiaku są bardziej skłonne do małżeństwa, podczas gdy inne nawet nie rozważają tej możliwości. Według rewelacji ekspertów, każdy znak nadaje osobie pewne cechy charakteru, które sprawiają, że jest ona bardziej lub mniej zaangażowana w swoje obowiązki.

Chociaż astro ma swoich sceptyków, znak zodiaku osoby może dać wgląd w ich osobowość i tendencje. Chcesz wiedzieć, czy twój kochanek jest gotowy na ślub? Jeśli urodził się pod znakiem Koziorożca, małżeństwo z pewnością byłoby bardzo złą decyzją. Ci przedstawiciele są niezależnymi i kochającymi wolność ludźmi.

W związku z tym Koziorożce mogą być zbyt niezależne i ekscentryczne. Element ziemi sprawia, że są doskonałymi flirciarzami. Jednak gdy chodzi o tradycyjne małżeństwo, mogą stać się nerwowi. I rzeczywiście, będą nawet szukać sposobów na ucieczkę. Ale jeśli natywy znajdą odpowiedniego partnera, może rozpocząć się trwała historia miłosna. Tak więc wszystko zależy od chemii i połączenia!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lunarne Siostry (@lunarne_siostry)

Z drugiej strony powinieneś wiedzieć, że Koziorożce mają tendencję do bardzo szybkiej zmiany zdania. Ale więcej niż to, eksperci astro mówią nawet, że są w wiecznym poszukiwaniu. Zasadniczo Koziorożce mają trudności z koncentracją na jednej rzeczy. Chcą odkrywać wiele rzeczy i wyruszać na nowe przygody. Dla nich małżeństwo może wydawać się nudnym wydarzeniem.

Źle ulokowana niezależność Wodnika!

Według Astro, przedstawiciele konicznego znaku Wodnika lubią być śledzeni. Podoba im się pomysł, że ich miłość jest obiektem pożądania. Z tym, że trzeba być bardzo ostrożnym, gdy zamierza się zadeklarować miłość temu znakowi powietrza. Zanim oddadzą komuś swoje serce, zadają sobie pytanie, czy ta osoba zasługuje na ich zaangażowanie.

Warto również zauważyć, że Wodniki kochają samotność tak samo jak towarzystwo. W rzeczywistości są radosnymi miłośnikami wolności z upartym charakterem. To właśnie odróżnia ich od innych znaków zodiaku według astro. Wodniki boją się ujawnienia swoich słabości, odrzucenia i przyjęcia odpowiedzialności. Dlatego często unikają długotrwałych związków.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lunarne Siostry (@lunarne_siostry)

Jeśli jednak partnerowi uda się zdobyć zaufanie Wodnika, otrzyma on najbardziej lojalnego partnera życiowego astro. Prawdziwy mały skarb, który będzie pielęgnował cię bardziej niż własną osobę. Co więcej, nawet nie zwrócisz uwagi na ich uparte zachowanie. Namiętność, natywy mogą nawet dać ci dopasowanie zazdrości. Innymi słowy, lubią robić to, co chcą, kiedy chcą.

Przy okazji, nigdy nie powinieneś grać w gry z Baranem lub życzyć im źle. Według astro, jeśli ktoś próbuje kontrolować ten znak i nakładać na niego obowiązki, może uciec. Z drugiej strony, jeśli partner jest wspierający, poświęci się w pełni związkowi. Zasadniczo Baran chce po prostu otrzymać uwagę i szacunek, na które zasługuje. To wszystko, czego żąda i nie sądzi, że to zbyt wiele, aby poprosić!

Astro: Scorpio i ich manipulacyjna natura!

Małżeństwo z rodzimym znakiem horoskopu Scorpio to ogromne ryzyko. Ze wszystkich znaków astro, ten jest znany z tego, że jest zdecydowanie zbyt przesadny i agresywny. Ale to jeszcze nie wszystko! Ten znak wodny ma skłonność do manipulowania swoim partnerem. Wchodzą w związek z interesu własnego i bardzo rzadko się zakochują.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MO•JO (@the.mo.jo)

Z drugiej strony Skorpiony lubią zaznaczać swoją dominację. Bardzo toksyczne, mogą być nawet zaborcze. Cecha osobowości, która nie jest kompatybilna z niektórymi znakami zodiaku, zwłaszcza z Gemini. Związek, który nigdy nie może działać, bez względu na to, jak bardzo ten drugi może się starać. Zasady tych dwóch znaków astro są całkowicie przeciwne.

 

Related post

Isidora Lettiere
Napisane przez : Isidora Lettiere